ZAWODY SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET, MĘŻCZYZN I PAR MIESZANYCH Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2024

Zapraszamy sympatyków siatkówki plażowej z Iławy i okolic do udziału w Mistrzostwach Iławy. Tradycyjnie organizatorzy turnieju zapraszają do udziału w zawodach drużyny kobiet, mężczyzn i pary mieszane – miksty.

XXIX MISTRZOSTWA IŁAWY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET, MĘŻCZYZN I PAR MIESZANYCH – WYNIKI I JAK ZAWSZE MIŁE WSPOMNIENIA.

Już po raz dwudziesty dziewiąty na miejskiej plaży w Iławie „Dzika Plaża” odbyły się mistrzostwa w Siatkówce Plażowej.

ZAPRASZAMY NA ZAWODY SIATKÓWKI PLAŻOWEJ. XXIX MISTRZOSTWA IŁAWY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET, MĘŻCZYZN I PAR MIESZANYCH – IŁAWA 2024

Już po raz dwudziesty dziewiąty zapraszamy sympatyków siatkówki plażowej z Iławy i okolic do udziału w Mistrzostwach Iławy. Tradycyjnie organizatorzy turnieju zapraszają do udziału w zawodach drużyny kobiet, mężczyzn i pary mieszane – miksty.

SIATKARKI ZRYWU Z UDZIAŁEM W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK.

Po zdobyciu brązowego medalu w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Siatkówce Plażowej Młodziczek siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława Gabriela Jakubowska i Sandra Ohakam zakwalifikowały się do Półfinału Mistrzostw Polski. Turniej rozgrywany był w Poznaniu nad Jeziorem Rusałka w dniach 19-20 czerwca 2024 roku.

SIATKARKI PLAŻOWE ZRYWU Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA MŁODZICZEK.

Na medal start w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Siatkówce Plażowej Młodziczek zakończyły siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława. W rozegranych w Iławie 12 czerwca 2024 roku mistrzostwach Gabriela Jakubowska i Sandra Ohakam w gronie osiemnastu rywalizujących zespołów zajęły trzecie miejsce dające im, awans do turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski Młodziczek.

UDZIAŁ SIATKAREK I SIATKARZY ZRYWU W MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH WARMII I MAZUR W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – IŁAWA 2024.

Ostatnie dwa tygodnie to bardzo intensywny okres dla siatkarek i siatkarzy plażowych MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława. W ośmiu turniejach mistrzowskich, rozgrywanych na miejskiej plaży w Iławie „Dzika Plaża” tylko w jednym turnieju zabrakło reprezentantów Zrywu.

DOBRE ZŁEGO POCZĄTKI MŁODZICZEK ZRYWU. 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – BIAŁYSTOK 2024.

Siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w sobotę 23 i niedzielę 24 marca 2024 roku w Białymstoku rywalizowały w Turnieju 1/8 Finału Mistrzostw Polski Młodziczek. Po jednym wygranym meczu i dwóch przegranych nasze siatkarki uplasowały się na czwartym miejscu.

MŁODZICZKI ZRYWU TUŻ ZA PODIUM ALE Z AWANSEM DO 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI PO TURNIEJU FINAŁOWYM O MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO

Siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w sobotę 9 i niedzielę 10 marca 2024 roku w Olsztynie rywalizowały w Turnieju Finałowym Mistrzostw Województwa Młodziczek. Młodziczki Zrywu po trzech przegranych i jednym wygranym meczu w finałowej „szóstce” mistrzostw zajęły czwarte miejsce.

MŁODZICZKI ZRYWU Z AWANSEM DO FINAŁU ZETO SOFTWARE LIGI WOJEWÓDZKIEJ WMZPS

Siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława nie sprostały faworytkom w piątym turnieju ZETO SOFTWARE I Ligi Wojewódzkiej Młodziczek. W piątek 19 stycznia 2024 roku w Olsztynie, młode siatkarki Zrywu uległy, kolejno UKS Chemik SMS Olsztyn i UKS Absolwent Sport Club Olsztyn.

MŁODZICZKI ZRYWU Z AWANSEM DO ZETO SOFTWARE I LIGI WOJEWÓDZKIEJ WMZPS

Młode siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława doskonale spisały się w czwartym turnieju punktowanym ZETO SOFTWARE II Ligi Wojewódzkiej Młodziczek.

2020 pierwszy trening SIATKARKI MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA WRÓCIŁY DO TRENINGÓW NA BOISKACH PLAŻOWYCH !!!

Od 4 maja 2020 roku zostały udostępnione sportowe obiekty infrastrukturalne o charakterze otwartym i decyzją Premiera RP i Ministra Sportu przedstawiono plan nowej sportowej rzeczywistości w czasie trwania pandemii.
Należy jednak pamiętać, że tak jak na co dzień, także w sporcie obowiązują zasady bezpieczeństwa, ponieważ najważniejsze jest zdrowie i życie uczestniczących w zajęciach sportowców i trenerów.
Na ten apel natychmiast zareagowały siatkarki i trenerzy MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława, przystępując do treningów siatkówki plażowej na dwóch boiskach Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie w popularnym ”Mechaniku”.
Korzystając z infrastruktury o charakterze otwartym, zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Sportu obowiązują zasady bezpieczeństwa, które siatkarki i trenerzy Zrywu ściśle przestrzegają.
Zasady bezpieczeństwa to: zachowanie dystansu społecznego, obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy), ograniczona liczba osób (sześć zawodniczek plus trener na jednym boisku),
weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt), brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC), dezynfekcja urządzeń́ po każdym użyciu i każdej grupie, obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt, korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.
Trener Mieczysław Pietroczuk – dokładnie pięćdziesiąt trzy dni minęły od ostatniego treningu naszych siatkarek. Takiego długiego rozbratu z uprawianiem naszej ukochanej siatkówki nie przeżyliśmy nigdy wcześniej. Dlatego gdy nastąpiła szansa na rozpoczęcie zajęć, byliśmy wszyscy pozytywnie zmotywowani i z wielkim zapałem przystąpiliśmy do treningów. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zalecanych przez Ministerstwo Sportu. Ze względów organizacyjnych do zajęć mogły przystąpić tylko nasze zawodniczki pierwszego zespołu, duża grupa naborowa dziewcząt i chłopców szkółki piłki siatkowej Zrywu musi jeszcze poczekać na otwarcie obiektów sportowych zamkniętych (hali sportowej).
Pierwszego dnia trening siatkówki plażowej byliśmy zmuszeni poprzedzić sprzątaniem boisk plażowych, we wcześniejszych latach robiliśmy to pod koniec marca, tym razem nie było to fizycznie możliwe. Cieszy nas duży zapał do pracy naszych zawodniczek, podzielonych na dwie grupy po sześć osób, trenujących na dwóch boiskach do siatkówki plażowej. Ciężko pracując mamy nadzieję że również uda się przystąpić do zawodów wojewódzkich i centralnych w nowym, jakże specyficznym sezonie 2020. Dziewczęta pracują od poniedziałku do soboty, nadrabiając zaległości treningowe głównie techniczne i taktyczne bo motoryka jest na przyzwoitym poziomie. Widać jest gołym okiem że okres pandemii wirusem nasze zawodniczki poświęciły na trening indywidualny motoryki, zalecany przez nas w chwili rozpoczęcia przerwy od treningów. Teraz tylko liczymy na dobrą pogodę, bo w przypadku znacznego pogorszenia aury pogodowej, robimy przerwę w zajęciach, gdyż przez tak długie przebywanie w domowej kwarantannie nasze organizmy są mniej odporne. Dbałość o zdrowie jest najważniejsza i jestem przekonany że nie stanie nam na przeszkodzie do kontynuowania przygotowań i przygody z siatkówką. Na koniec pragnę podziękować Pani Dyrektor Szkoły Izabeli Klonowskiej i Pani Kierownik Katarzynie Kuptel za pozytywne ustosunkowanie się do naszej prośby o możliwość korzystania z boisk do siatkówki plażowej w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.