Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży – tak wyglądają zajęcia treningowe z piłki siatkowej w MKS Zryw-Volley Iława.
To klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja i wynik. To także takie piękne wartości jak przyjaźń, uczciwość, wytrwałość, współpraca, punktualność, pracowitość, waleczność, solidarność, patriotyzm i wiele innych – podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.

Po wakacjach od 3 września 2021 MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór.
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
Rodziców zainteresowanych dziewcząt i chłopców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: tel. 693 730 038.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH Z PIŁKI SIATKOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA – od 3 września 2021 roku
w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

ZAJĘCIA W GRUPACH:

1.SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – Szkoła podstawowa klasy IV-VI
w każdy wtorek i środę od godziny 16:00 do 17:30 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

2.KADRA MŁODZICZKA, MŁODZIK – Szkoła podstawowa klasy VII-VIII
w każdy wtorek, środę i piątek od godziny 16:00 do 18:00 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

3.KADRA LIGOWA – Szkoła ponadpodstawowa klasy I-III
w każdy wtorek, środę i piątek od godziny 16:00 do 18:00 w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

O KLUBIE.
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk przybliżają swoje podejście do szkolenia dzieci i młodzieży oraz wychowania poprzez sport.

Międzyszkolny Klub Sportowy Zryw-Volley Iława jest klubem, w którym od 1986 roku szkolimy dzieci i młodzież w zakresie piłki siatkowej i siatkówki plażowej dziewcząt i chłopców, kładąc duży nacisk na wychowawcze walory sportu.
Szkolenie podstawowe w naszym klubie odbywa się w szkółce piłki siatkowej, gdzie dziewczęta i chłopcy już w wieku dziesięciu lat stawiają swoje pierwsze siatkarskie kroki.
W zajęciach uczestniczy liczna grupa dziewcząt i chłopców, będących pod fachową opieką pedagogiczną i trenerską. To właśnie tu rozwija się wspaniała pasja wielu już pokoleń siatkarek i siatkarzy, którzy oprócz ciężkich treningów poznają, czym jest przyjaźń, odwaga, punktualność, wytrwałość, pomoc i współpraca oraz wiele innych cech charakteru potrzebnych do lepszego życia.
Kadrę trenerską w naszym klubie stanowią Małgorzata Pietroczuk – instruktor sportu w zakresie piłki siatkowej oraz Mieczysław Pietroczuk – trener piłki siatkowej. Jako trenerzy możemy poszczycić się wieloma wychowankami, którzy dalszą karierę sportową kontynuowali w klubach sportowych II, I oraz Plus Ligi Mężczyzn i Ligi Siatkówki Kobiet oraz byli powoływani do Kadry Narodowej Polski w Piłce Siatkowej i Siatkówce Plażowej.
Wśród naszych wychowanków posiadamy medalistki Mistrzostw Polski, Europy oraz medalistę Mistrzostw Europy i Mistrza Świata w Siatkówce Plażowej.
Do największych osiągnięć naszych siatkarek i siatkarzy na sportowej arenie w Polsce należy uznać udział w siedmiu turniejach finałowych Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej – zdobycie dwóch medali, oraz udział w ponad czterdziestu Finałach Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej – zdobycie trzynastu medali.
Nasi zawodnicy i wychowankowie to wzorowi uczniowie, którzy potrafią pogodzić obowiązki ucznia z obowiązkami sportowca.
Od początku sportowej kariery naszych siatkarek i siatkarzy, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu. Nie pozostajemy obojętni na sygnały ze strony rodziców, nauczycieli i wychowawców na problemy w nauce i w zachowaniu naszych podopiecznych.
Stosujemy system nagradzania naszych wybitnych sportowców, którzy uzyskują bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, równocześnie zawodniczkom i zawodnikom, którzy mają problemy w pogodzeniu treningów z nauką w szkole, oferujemy pomoc w nadrobieniu zaległego materiału.
Jesteśmy pewni, że wychowanie przez sport jest pomysłem godnym poparcia oraz akceptacji z Państwa strony, dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy z naszym klubem będącym Zrywem wielu młodych ludzi, którzy pokochali sport, a w szczególności piłkę siatkową.
To jest ten moment na rozpoczęcie Twojej kariery sportowej i czas na wspaniałą przygodę z siatkówką.

Dla naszych przyjaciół mamy dobrą radę:

DOŚĆ LENIUCHOWANIA – PORA NA ZRYW-VOLLEY !!!

Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk