Kadetki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława Nikola Sołobodowska i Ewelina Jarnicka awansowały do Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.
Tym razem szczęśliwe okazały się zawody półfinałowe Mistrzostw Polski rozgrywane w miejscowości Wilczyce w województwie dolnośląskim w dniach 13-14 lipca 2021 roku.
Według nowej formuły rozgrywania zawodów półfinałowych do awansu potrzebne było wygranie dwóch meczów. Siatkarki Zrywu już pierwszego dnia bez straty seta pokonały w pierwszym meczu siatkarki SMS Ostróda Nikola Bil i Oliwia Kuberska oraz wykorzystały swoją szansę w drugim meczu pokonując zespół SPS Zbąszynek – Lubuskie III Oliwia Dzieciątkowska i Alicja Kalińska.
Dla siatkarek MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława Nikola Sołobodowska i Ewelina Jarnicka jest to pierwszy awans w karierze do turnieju finałowego Mistrzostw Polski i mamy nadzieję że w dniach 26 – 28 lipca 2021 roku w Mysłowicach, na magicznych piaszczystych boiskach ośrodka Słupna zostawią wszystko co można zostawić w sportowej walce do końca.
Trener Mieczysław Pietroczuk – bardzo dobre zawody i widać duży postęp w grze Nikoli i Eweliny. Tym razem na szczególną uwagę zasługuje podejście do meczów z pełna determinacją i maksymalnym zaangażowaniem. Obawiałem się czy te młodziutkie siatkarki wykorzystają szansę jaka się pojawiła po losowaniu i czy uda się w pierwszym dniu zagrać dwa dobre mecze. Jestem dumny z awansu, który im się należał, ale oczywiście w grze widzę jeszcze dużo błędów i elementów do poprawy i mam nadzieję że ten najbliższy tydzień pozwoli nam na spokojny trening i korektę.

UWAGA !!! TRWA LETNI NABÓR SIATKARSKI 2021

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk
na Plaży Miejskiej „Dzika Plaża” w Iławie ul. Kajki
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(Szkoła Podstawowa klasy VI-VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I)
wtorek, środa, czwartek – godzina 10:00 – 12:00
Plaża Miejska „Dzika Plaża” w Iławie ul. Kajki

ZESPÓŁ LIGOWY MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA (młodziczki, kadetki, juniorki)
(Szkoła Podstawowa klasy VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I-III)
wtorek, środa, czwartek – godzina 10:00 – 12:00
Plaża Miejska „Dzika Plaża” w Iławie ul. Kajki

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(Szkoła Podstawowa klasy III-V) UWAGA !!! ZAJĘCIA DLA TEJ GRUPY !!! OD 1 WRZEŚNIA 2021 !!!

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – kontakt tel. 693 730 038