W sobotę 10 i w niedziele 11 czerwca 2023 roku w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów Młodszych w Siatkówce Plażowej. Dobry występ zaliczyły, debiutujące w tych rozgrywkach młode siatkarki Usługi Przewozowe „Kris-Bus” Zryw Volley Iława inspiruje …do siatkówki, Anna Dreszler i Zlatoslava Fediuk. W siedemnastozespołowej stawce nasze siatkarki plażowe po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach zostały sklasyfikowane na miejscu dziewiątym. Natomiast w turnieju męskim siatkarze Zrywu Konrad Rząca i Mikołaj Pielenc, po dwóch przegranych meczach zajęli miejsce dziewiąte.
Trener Mieczysław Pietroczuk – dobry występ naszych juniorek młodszych, Ania i Zlata debiutując odniosły dwa zwycięstwa i grając w każdym kolejnym meczu robiły postęp i jestem przekonany że grając w tej kategorii za rok, możemy spodziewać się większych sukcesów. Natomiast Konradowi i Mikołajowi zabrakło trochę godzin na wytrenowanie i zgranie się, chociaż było widać postęp w grze i szkoda przegranego tie-breaku w pierwszym meczu, bo można było liczyć na więcej. Dziewczętom i chłopcom MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iław serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową postawę.

SZKOLENIE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

UWAGA: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk mietekpietroczuk@gmail.com
zdjęcia: Archiwum Zrywu