Już wkrótce boiska do siatkówki plażowej na miejskiej plaży „Dzika Plaża” w Iławie ul. Kajki, staną się areną sportowych zmagań, miłośników odmiany siatkówki na piasku.
Po dłuższej przerwie wracamy do rozgrywania Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej w Iławie.
Zryw Volley Iława inspiruje …do Siatkówki, wspólnie z Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Siatkowej będzie organizatorem rozgrywek wojewódzkich w kategorii: minisiatkówka plażowa dziewcząt i chłopców oraz Mistrzostwa Województwa w kategorii młodzika i młodziczki.

Terminarz:
Mistrzostwa WMZPS w Minisiatkówce Plażowej Dziewcząt – U-11, U-12, U-13. Iława 16 06 2023 (piątek)
Mistrzostwa WMZPS w Siatkówce Plażowej Młodzików – Iława 17 06 2023 (sobota)
Mistrzostwa WMZPS w Siatkówce Plażowej Młodziczek – Iława 18 06 2023 (niedziela)
Mistrzostwa WMZPS w Minisiatkówce Plażowej Chłopców – U-11, U-12, U-13. Iława 19 06 2023 (poniedziałek)

Kolejną imprezą sportową rozgrywaną na „Dzikiej Plaży” będą XXVIII Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, Mężczyzn i Par Mieszanych.
Tradycyjnie impreza organizowana wspólnie przez Zryw Volley oraz https://icstir.miastoilawa.pl/ odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2023 roku.

Zapraszamy również do udziału w zawodach Siatkówki Plażowej z cyklu LATO Z BEACH VOLLEY 2023, organizatorzy ICS,TiR, Zryw Volley zapraszają na turnieje kobiet i mężczyzn w dniach 16 i 30 lipca 2023 roku oraz na turniej par mieszanych w niedzielę 6 sierpnia 2023 roku.

W ramach ostatniego turnieju LATO Z BEACH VOLLEY, 6 sierpnia 2023 roku odbędzie się osobna klasyfikacja par mieszanych (wychowanków i zawodników Zrywu) w Turnieju Trzecia Gala Siatkówki Plażowej Zrywu 2023.

Już wkrótce szczegółowe informacje oraz regulaminy zawodów na:
www.zryw-volley.com
www.facebook.com/zryw.volley
www.icstir.miastoilawa.pl

SZKOLENIE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

UWAGA: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk mietekpietroczuk@gmail.com
zdjęcia: Archiwum Zrywu