To właśnie w Zrywie rozwija się wspaniała pasja wielu już pokoleń SIATKAREK I SIATKARZY, którzy oprócz ciężkich treningów poznają co to jest PRZYJAŹŃ, ODWAGA, PUNKTUALNOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ, POMOC i WSPÓŁPRACA oraz CHARYZMA, DRUŻYNA, PATRIOTYZM, RADOŚĆ, TRADYCJA, WALECZNOŚĆ i wiele innych cech potrzebnych do lepszego ŻYCIA !!!

MKS Zryw-Volley Iława to grupa około siedemdziesięciu dziewcząt i chłopców szkolonych przez trenerów Małgorzatę i Mieczysława Pietroczuk. Nasi sportowcy uczestniczą w rozgrywkach ligowych młodzieżowych w Piłce Siatkowej, Minisiatkówce i Siatkówce Plażowej.

Już kolejny rok na realizację sportowych zmagań naszych siatkarek i siatkarzy otrzymujemy wsparcie finansowe w postaci dofinansowania ze środków Gminy Miejskiej Iława, której zależy na sportowym rozwoju dzieci i młodzieży, na jeszcze lepszym podnoszeniu poziomu organizowanych imprez sportowych w Iławie.
W imieniu Zarządu MKS Zryw-Volley Iława Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk w dniu 1 lutego 2023 roku podpisali umowę: Na Realizację Zadania Publicznego w Zakresie Rozwoju Sportu.

W imieniu sportowców Zrywu, sympatyków, kibiców oraz rodziców naszych zawodniczek i zawodników dziękujemy Iława, Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski- Łączy nas Iława za finansowe wsparcie działalności naszego KLUBU, będącego ZRYWEM wielu ludzi, którzy pokochali SPORT a w szczególności PIŁKĘ SIATKOWĄ. Mamy wielką nadzieję że Iława inspiruje do SIATKÓWKI !!!