Korzystając z wolnego dnia od treningu fizycznego, trenerzy MKS Zryw-Volley Iława Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk w czwartek 26 lutego 2023 roku do kreatywnej zabawy z siatkarkami i siatkarzami Zrywu zaprosili super gościa. Zajęcia z młodzieżą Zrywu w sali konferencyjnej hali sportowo-widowiskowej w Iławie poprowadził, zaprzyjaźniony z naszym klubem pan Piotr Ambroziak, http://bricks4business.com.pl/ Zajęcia pod dumnym aczkolwiek tajemniczym tytułem: „Kreatywne warsztaty poprawy komunikacji, współpracy w zespole”, tuż po przedstawieniu sylwetki zaproszonego gościa przez trenerów, nabrały dynamiki i stały się kreatywna zabawą.
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się czy klocki lego mogą pomagać w kształtowaniu takich cech jak współpraca, kreatywność, tworzenie za pomocą zmysłów dotyku, wzroku czy komunikacji werbalnej ? Już mamy dla Was odpowiedź a tak naprawdę odpowiedzią były warsztaty prowadzone z naszymi sportowcami przez http://bricks4business.com.pl/ Zajęcia w których zabawa z klockami lego stała się placem budowy wież, mostu oraz grami w których liczyły się kreatywność i pomysły uczestników. W zajęciach uczestnicy podzieleni na dwie grupy po czternaście osób pracowali po dwie godziny, czas bardzo szybko leciał a sportowcy odkrywali w sobie kolejne ukryte talenty.
Trenerzy MKS Zryw-Volley Iława Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk bardzo serdecznie dziękują za warsztaty Piotrowi Ambroziakowi, http://bricks4business.com.pl/ i polecają zajęcia wszystkim, którym zależy na kreatywnym rozwoju bez względu na wiek i zainteresowania.

SZKOLENIE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

UWAGA: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk e-mail: mietekpietroczuk@gmail.com

zdjęcia: Archiwum Zrywu