Meczem wyjazdowym z UKS Green Volley Ełk rozegranym w niedziele 18 grudnia 2022, siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława zakończyły tegoroczne rozgrywki ligi wojewódzkiej juniorek.
Po przegranych kolejno meczach z Energa MKS Truso Elbląg, UKS Green Volley Ełk i SMS Ostróda, młode siatkarki Zrywu, przed ostatnim meczem eliminacyjnym w grupie „B” Ligi Wojewódzkiej Juniorek, stanęły do walki o ostatnie miejsce premiowane awansem do meczów barażowych o finał ligi. Daleki wyjazd do Ełku, niestety nie był udany dla naszych juniorek, które uległy dobrze tego dnia grającym siatkarkom UKS Green Volley Ełk 0:3, tym samym zajęły czwarte miejsce w grupie i miejsce 7-8 w tegorocznych rozgrywkach ligowych.
Juniorki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława zagrały w składzie: Nikola Sołobodowska-kapitan zespołu, Oliwia Bączek, Ewelina Jarnicka, Wiktoria Saczuk, Anna Dreszler, Julia Olszewska, Zlatoslava Fediuk – libero oraz Martyna Kaczmarczyk, Wiktoria Wernerowicz, Olga Winiewska, Aleksandra Urbańska.
Trenerzy: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

SZKOLENIE REKREACYJNO-SPORTOWE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

UWAGA: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk.
mietekpietroczuk@gmail.com

zdjęcia: Archiwum Zrywu