Piątek 23 grudnia 2022 roku to data tegorocznego, tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy i sympatyków a szczególnie WYCHOWANKÓW Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY IŁAWA.
Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych Klubu, począwszy od najmłodszych adeptów siatkówki Zrywu – szkółki piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, którzy tradycyjnie zademonstrują swoje umiejętności w turnieju singlowym. W turnieju minisiatkówki swoje umiejętności zademonstrują również dziewczęta trenujące na zapleczu pierwszego zespołu juniorek – kadra „B” Zrywu.
W głównej części Gali już po raz dwudziesty trzeci spotkają się kobiety w meczu Wychowankowie i Kadra Zrywu, natomiast po raz dwudziesty dziewiąty zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu.
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy MKS ZRYW-VOLLEY Iława serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz zawodniczki i zawodników klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym roku.
Siatkarskie spotkanie w miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie, dla wielu wychowanków będzie też wielkim powrotem do miejsca gdzie stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i stawali na podium wielu ważnych imprez siatkarskich.
Jak zwykle czeka nas wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta najważniejsza, magiczna chwila spotkania się w Świątecznej, Bożonarodzeniowej atmosferze naszej siatkarskiej rodziny.

UWAGA !!! TRENERZY ZRYWU PROSZĄ WYCHOWANKÓW O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZANIE SWOJEJ OBECNOŚCI NA GALI.

PROGRAM

Piątek 23 grudnia 2022 godzina 15:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
TURNIEJ MINISIATKÓWKI „SINGLE”
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ oraz KADRA „B” DZIEWCZĄT

Piątek 23 grudnia 2022 godzina 17:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET:
WYCHOWANKOWIE vs MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA
ok. godziny 18:30
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
SYMBOLICZNE ZDJĘCIE UCZESTNIKÓW GALI
ok. godziny 19:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN:
WYCHOWANKOWIE vs MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk

SZKOLENIE REKREACYJNO-SPORTOWE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

UWAGA: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk.
mietekpietroczuk@gmail.com