Już w najbliższą niedziele 23 października 2022 roku meczem wyjazdowym z SMS Ostróda, siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława zainaugurują tegoroczne rozgrywki w lidze wojewódzkiej juniorek.
Przed naszym bardzo młodym zespołem sportowa walka w grupie „B” eliminacji ligi wojewódzkiej z zespołami: SMS Ostróda, Energa MKS Truso Elbląg oraz UKS Green Volley Ełk. W grupie „A” ligi wojewódzkiej juniorek rywalizować będą drużyny: UKS Chemik SMS I Olsztyn, UKS Chemik SMS II Olsztyn, GLKS Jurand Barciany oraz UMKS Mikro Ełk.
Zgodnie z regulaminem tegorocznych rozgrywek zwycięzcy grup awansują do turnieju finałowego ligi wojewódzkiej, natomiast drugie i trzecie zespoły z grup „A” i „B” rozegrają mecze barażowe o awans do turnieju finałowego.
Przed naszym zespołem juniorek bardzo trudne zadanie awansu do finałów ligi, oczywiście zarówno dziewczęta i sztab szkoleniowy Zrywu liczą na dobrą grę i walkę w każdym secie i meczu ligowym.

Trenerzy Zrywu: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – jak zawsze liczymy na ambitną grę naszych siatkarek. W tym sezonie do gry desygnujemy tylko trzy zawodniczki doświadczone w tej kategorii wiekowej, pozostałe to młodziutkie juniorki młodsze i młodziczki, dla których udział w każdym meczu będzie zdobywaniem doświadczenia. Mamy nadzieję że swoją postawą nasze dziewczęta przysporzą nam wiele pozytywnych emocji, wyniosą z gry dużo osobistej satysfakcji.
Przed zespołem nie stawiamy wygórowanych celów, będziemy śledzić ich indywidualny postęp oraz liczyć na coraz lepszą grę zespołu. Oczywiście podczas rozgrywek grupowych będziemy szukać szansy na dobry wynik drużyny, liczymy po cichutku na wyjście z grupy.
Dziękujemy naszym juniorom Zrywu, którzy pomagają dziewczętom na każdym treningu w przygotowaniach do sezonu oraz do każdego meczu.

SZKOLENIE REKREACYJNO-SPORTOWE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

UWAGA !!! TRWA NABÓR SIATKARSKI

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ TRENINGOWYCH Z PIŁKI SIATKOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA. ZAJĘCIA W GRUPACH:

1.SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – Szkoła podstawowa klasy V-VI
w każdy wtorek i środę od godziny 16:00 do 17:30
2.KADRA MŁODZICZKA, MŁODZIK – Szkoła podstawowa klasy VII-VIII oraz KADRA LIGOWA – Szkoła ponadpodstawowa klasy I w każdy wtorek, środę i piątek od godziny 16:00 do 18:00.

Zajęcia wszystkich grup szkoleniowych odbywają się w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B, w sprawie zapisów prosimy o kontakt z trenerami: Mieczysław 601 309 697, Małgorzata 693 730 038.

Uwaga: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk.
mietekpietroczuk@gmail.com

zdjęcia: Archiwum Zrywu