W czwartek 22 kwietnia 2022 roku tradycyjnie przystąpiliśmy do przygotowania boisk do siatkówki plażowej na terenie miejskiej plaży „Dzika Plaża” w Iławie.
W tym roku postanowiliśmy wzbogacić nasze trzy boiska plażowe w „świeży” piasek, który przyczyni się do polepszenia komfortu korzystania z boisk.
Współpracując z naszymi partnerami, pozyskaliśmy dużą ilość odpowiedniego piasku z dowozem i wyrównaniem na boiskach. Naszej ekipie siatkarzy Zrywu pozostało zainstalowanie słupków i linii na trzech boiskach i wieczorem w piątek z dumą meldujemy wykonanie zadania.
Za pomoc w przygotowaniu boisk składamy serdeczne podziękowania firmie TOMBET Pan Piotr Saczuk oraz Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji panu Rafałowi Wilkowskiemu.
Oczywiście szef ekipy MKS Zryw-Volley Iława trener Mieczysław Pietroczuk składa podziękowania swoim siatkarzom: Robertowi, Konradowi, Maksowi, Kacprowi (August), Olgierdowi, Fabianowi oraz Kacprowi (Bori).

Zajęcia siatkówki plażowej Zrywu od wtorku 26 kwietnia w godzinach 16:00 – 18:00 rozpoczynają najstarsze grupy Zrywu dziewcząt i chłopców, w połowie maja do zajęć „plażówki” przystąpią najmłodsze grupy dziewcząt i chłopców – Szkółka Siatkówki Plażowej, zajęcia odbywać się będą każdego dnia od godziny 16:00 do 18:00.

Zapraszamy oczywiście do korzystania z boisk siatkówki plażowej uczniów iławskich szkół oraz wszystkich chętnych sympatyków siatkówki.
Równocześnie prosimy o dbałość o sprzęt przeznaczony do korzystania z boisk oraz o kulturalne i zgodne z zachowaniem zdrowotnych walorów sportu i rekreacji zachowanie na boiskach.

Uwaga: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk