W niedzielę 1 maja 2022 roku siatkarki i siatkarze MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława oraz WYCHOWANKOWIE ZRYWU na piaszczystych boiskach miejskiej plaży „Dzika Plaża” w Iławie spotkają się na Drugiej Letniej Gali Siatkówki Plażowej Zrywu 2022.
Pomysł na spotkanie siatkarskiej rodziny Zrywu zrodził się przed dwoma laty, podczas spontanicznego treningu plażówki wychowanków Klubu na piaszczystych boiskach „Mechanika”.
Międzyszkolny Klub Sportowy Zryw-Volley Iława oraz trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualnie trenujących siatkarek i siatkarzy Zrywu na Towarzyski Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych.
Najmłodsi adepci siatkówki Zrywu rozegrają towarzyski turniej młodziczek i młodzików.
Trener Mieczysław Pietroczuk – mam wielką nadzieję że to sportowe, rodzinne spotkanie naszych wychowanków, zawodniczek i zawodników Zrywu stanie się tradycyjnym świętem podobnym do spotkań podczas grudniowej Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu.
Z tego miejsca zapraszamy do udziału szczególnie wychowanków klubu.
Turniej ma charakter towarzyski, planujemy zawody uświetnić gośćmi, związanymi z siatkówką naszego klubu.
Prosimy wychowanków, siatkarki i siatkarzy Zrywu chętnych do udziału w turnieju o zgłaszanie się do trenera Mieczysłąwa Pietroczuka za pomocą wiadomości: sms(601309697), messenger, WhatsApp lub osobiście.

UWAGA !!! Nie jest to turniej otwarty dla wszystkich chętnych.

PROGRAM:

Niedziela 1 maja 2022 roku od godziny 10:00
Druga Letnia Gala Siatkówki Plażowej Zrywu:
– Towarzyski Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych – wychowankowie klubu, zawodniczki i zawodnicy Zrywu
– Towarzyski Turniej Siatkówki Plażowej – młodziczek i młodzików Zrywu

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – kontakt tel. 693 730 038, 601 309 697.

Uwaga: Post oraz zdjęcia mogą być kopiowane i udostepniany w mediach tylko za zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk