W dniach 19-21 lutego 2021 roku w Olsztynie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Juniorek. Siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w tym turnieju nie grały w roli faworyta, ale liczyliśmy na dobrą postawę i ambitna walkę z zespołami ENERGA MKS TRUSO Elbląg, SMS Ostróda oraz gospodyniami turnieju UKS CHEMIK SMS Olsztyn.
Niestety faworyzowane zespoły przeciwniczek pozbawiły nas złudzeń, po ambitnej walce w każdym meczu, nasze siatkarki uległy bardziej doświadczonym przeciwniczkom.
Najlepszy mecz siatkarki Zrywu rozegrały z późniejszym mistrzem województwa zespołem gospodyń, przegrywając w końcówkach setów.
Miejmy nadzieje że zdobyte doświadczenie, pozwoli naszym młodym siatkarkom w kolejnym sezonie walczyć o medale.
Trener Mieczysław Pietroczuk – ciężko walczyć o medale z zespołami, które nie tylko posiadają olbrzymi potencjał na boisku, ale też w odróżnieniu od nas mocną „ławkę rezerwowych”. Czwarte miejsce jest najbardziej nielubiane przez sportowców, ale tym razem na osłodę naszym siatkarkom należy dodać że w tegorocznych rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorek uczestniczyło osiem zespołów.
JUNIORKI MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie:
Wiktoria BORSZEWSKA – kapitan zespołu, Agata RUDOL, Zuzanna IWANKOWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Dominika ZAPADKA, Maria TASARZ, Paula ZIĘBA i Maja POMORYN – libero, oraz Ewelina JARNICKA, Natalia LEWKO, Paulina CICHOWSKA, Olga NOWAK, Oliwia BĄCZEK.
TRENERZY: Mieczysław i Małgorzata Pietroczuk.

WYNIKI TURNIEJU FINAŁOWEGO:

1.MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława vs KS SMS Ostróda 0:3 /17:25, 21:25, 18:25/
2.MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława vs UKS Chemik SMS Olsztyn 0:3 /22:25, 21:25,21:25/
3.MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława vs ENERGA MKS TRUSO Elbląg 0:3 /24:26, 12:25,21:25/

TABELA MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA JUNIOREK:

1.UKS Chemik SMS Olsztyn
2.KS SMS Ostróda
3.ENERGA MKS TRUSO Elbląg
4.MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława
– UKS Chemik SMS Olsztyn II
– LKS WEL Lidzbark
– UKS SALOS Ełk
– UKS MARATOŃCZYK Ełk