W tym szczególnym dla nas wszystkich roku, w związku z pandemią, organizatorzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk postanowili odwołać główne uroczystości Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu, czyli spotkania siatkarskie wychowanków i zawodniczek i zawodników Zrywu. Obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam na ryzyko zorganizowania spotkania z wszystkimi uczestnikami Gali, zależy nam na zdrowiu nas wszystkich i waszych najbliższych – powiedział Mieczysław Pietroczuk, główny organizator i pomysłodawca Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu.
W środę 23 grudnia 2020 roku z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, najmłodsi adepci siatkówki Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława upamiętnią coroczne siatkarskie spotkania podczas XXVII Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu tradycyjnym Turniejem Minisiatkówki Gry Singlowe oraz ceremonią wręczenia wyróżnień i nagród dla siatkarek MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława za poprzedni sezon.
Tym razem na wspólnej fotografii zabraknie wychowanków Zrywu, organizatorzy już myślą o zorganizowaniu Gali Siatkówki Zrywu dla wszystkich w późniejszym czasie, gdy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na bezpieczne przeprowadzenie spotkania.
Pozdrawiamy wszystkich sympatyków siatkówki Zrywu i życzymy dużo zdrowia w nowym 2021 roku.