26 grudnia 2020 roku to data tegorocznego tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy, sympatyków a szczególnie wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY IŁAWA.
Już po raz dwudziesty siódmy zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu Wychowankowie vs Zryw rozegrają swoje dwudzieste pierwsze spotkanie.
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy MKS ZRYW-VOLLEY Iława serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualne zawodniczki i zawodników klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym sezonie.
Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych Klubu. W tym szczególnym roku niestety nie zagramy w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym „Mechaniku”. Miejsce to szczególne, zwłaszcza dla wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej Szkoły rozpoczynali swoją siatkarską przygodę i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników.
Powrót do Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie, dla wielu wychowanków będzie też wielkim powrotem do miejsca gdzie stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i stawali na podium wielu ważnych imprez siatkarskich.
Jak zwykle czeka nas wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta magiczna chwila spotkania się w Świątecznej Bożonarodzeniowej atmosferze naszej siatkarskiej rodziny.

Oczywiście rok 2020 jest wyjątkowy, i nasze zmagania sportowe podczas ŚWIĄTECZNEJ GALI ZRYWU 2020 będą pod ścisłym rygorem sanitarnym związanym z pandemią.
Niestety nasze spotkanie musi odbyć sie bez udziału publiczności – zapewnimy relacje na żywo na naszym klubowym profilu facebook.

Dodatkowo informujemy że w związku z obecna sytuacją epidemiologiczną będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Sportu:

– weryfikujemy liczbę osób korzystających z obiektu lub sprzętu,
– zapewniamy osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,
– dezynfekujemy urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie grającej mecz,
– osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt,
– zalecane jest zachowywanie dystansu społecznego

PROGRAM

Środa 23 grudnia 2020 godzina 12:30 – 14:30
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU

– TURNIEJ MINISIATKÓWKI „SINGLE” SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ oraz KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Sobota 26 grudnia 2020r. godzina 16:30
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU

– MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET:
WYCHOWANKOWIE vs MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

godzina 17:30
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
WYRÓŻNIENIA, SYMBOLICZNE ZDJĘCIE (kobiet) UCZESTNIKÓW GALI

godzina 18:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU

– MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN:
WYCHOWANKOWIE ZRYWU „MŁODZI” vs WYCHOWANKOWIE ZRYWU „STARZY”
SYMBOLICZNE ZDJĘCIE (mężczyzn) UCZESTNIKÓW GALI