Nowy sezon siatkarski 2020/2021 rozpoczęliśmy od przyjęcia złej wiadomości. W związku z zagrożeniami pandemią zajęcia sportowe po lekcjach zostały odwołane we wszystkich szkołach w Iławie. Z pomocą dla naszych siatkarek i siatkarzy przyszła Dyrekcja Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji po uzgodnieniach z Burmistrzem Miasta Iławy. Nasze grupy szkoleniowe Zrywu powróciły do zajęć treningowych od środy 2 września 2020 roku tymczasowo w miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B.
Na zajęcia treningowe z piłki siatkowej zapraszamy dziewczęta i chłopców Szkółki Piłki Siatkowej, kadry „B” młodziczek oraz zespół ligowy MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława od godziny 16.00.
Oczywiście trwa nabór chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportem, chętnych zapraszamy i prosimy o kontakt z trenerami Zrywu: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – kontakt tel. 693 730 038

Zajęcia z dziećmi i młodzieżą naszego klubu odbywają się zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Sportu.

WSTĘPNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z PIŁKI SIATKOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA
(od 08 września 2020):

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(Szkoła Podstawowa klasy III-VI),
KADRA „B” (Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII)
wtorek, środa, piątek – godzina 16:00 – 17:30
Hala Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

ZESPÓŁ LIGOWY MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława (młodziczki, kadetki, juniorki)
(Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I-IV)
wtorek, środa, piątek – godzina 16:00 – 17:30
Hala Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – kontakt tel. 693 730 038

Serdecznie zapraszamy na zajęcia i prosimy o przekazywanie informacji o terminie i godzinach treningów wśród wszystkich uczestników zajęć MKS Zryw-Volley Iława w Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

Dodatkowo informujemy że w związku z obecna sytuacją epidemiologiczną będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Sportu:

UWAGA !!! TRWA LETNI NABÓR SIATKARSKI 2020
NA ZAJĘCIA ZAPRASZAMY PO WAKACJACH !!!

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk
w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ WIELKĄ PRZYGODĘ Z SIATKÓWKĄ !!!
MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława ogłasza nabór !!!
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży – tak wyglądają zajęcia treningowe w Zryw-Volley Iława.
To klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie piękne wartości jak przyjaźń, uczciwość, wytrwałość, współpraca, punktualność, pracowitość i wiele innych – podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.