W niedzielę 26 czerwca 2022 roku na boiskach miejskiej plaży „Dzika Plaża” w Iławie, siatkarki i siatkarze plażowi zainaugurowali tegoroczny cykl turniejów Lato z Beach Volley. Tym razem upalna pogoda zniechęciła do udziału nasze żeńskie duety i tylko cztery z nich przystąpiły do rywalizacji. Swoją szansę wykorzystały siatkarki plażowe Zrywu Oliwia Bączek i Paulina Cichowska, wygrywając swoje wszystkie mecze zameldowały się na najwyższym stopniu podium.
W turnieju męskim siedem par rywalizowało w grupach, ostatecznie w meczu finałowym wychowankowie Zrywu Robert Rólkiewicz i Aleks Cichocki pokonali ambitny zespół z Susza i Prabut Dawid Wiśniewski i Daniel Szydłak.
Na kolejny drugi turniej z cyklu Lato z Beach Volley zapraszamy 24 lipca 2022 roku. Wcześniej impreza tylko dla siatkarzy z Powiatu iławskiego: XXVII Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, Mężczyzn i Par Mieszanych 10 lipca 2022 roku.

WYNIKI
PIERWSZEGO TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2022

KOBIETY:
1 BĄCZEK OLIWIA / CICHOWSKA PAULINA- IŁAWA
2 POMORYN MAJA / RZĄCA KONRAD- IŁAWA
3 KORWEK AGNIESZKA / DOBRZAŃSKA PAULINA – SUSZ
4 KACZMARCZYK MARTYNA /DRESZLER ANNA – IŁAWA

MĘŻCZYŹNI:
1 RÓLKIEWICZ ROBERT / CICHOCKI ALEKS – IŁAWA
2 SZYDŁAK DANIEL / WIŚNIEWSKI DAWID -PRABUTY
3 DUDULSKI MATEUSZ / ZACKIEWICZ MACIEJ – IŁAWA/WARSZAWA
4 BŁASZKOWSKI MIŁOSZ / ŚWIATKOWSKI DOMINIK – NOWE MIASTO LUBAWSKIE
5 RYCZEK BŁAŻEJ /WIŚNIEWSKI MARCIN – WARSZAWA
5 OGRODOWCZYK BARTOSZ / FALISZEWSKI JAKUB – IŁAWA
7 OLSZEWSKI AMADEUSZ / BRZEZIŃSKI ŁUKASZ – IŁAWA

SZKOLENIE REKREACYJNO-SPORTOWE W ZAKRESIE PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA JEST DOFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ IŁAWA.

Uwaga: Tekst oraz zdjęcia mogą być kopiowane i wykorzystywane w mediach tylko za pisemną zgodą i aprobatą autora – Mieczysław Pietroczuk.
mietekpietroczuk@gmail.com

zdjęcia: archiwum Zrywu.