Wszystkich sympatyków, kibiców oraz rodziców naszych zawodniczek i zawodników prosimy o finansowe wsparcie działalności naszego KLUBU, będącego ZRYWEM wielu ludzi którzy pokochali SPORT a w szczególności PIŁKĘ SIATKOWĄ.
Teraz to Wy możecie również wesprzeć KLUB, w którym w zajęciach uczestniczy liczna grupa dziewcząt i chłopców, będących pod fachową opieką pedagogiczną i trenerską.

To właśnie tu rozwija się wspaniała pasja wielu już pokoleń SIATKAREK I SIATKARZY, którzy oprócz ciężkich treningów poznają co to jest PRZYJAŹŃ, ODWAGA, PUNKTUALNOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ, POMOC i WSPÓŁPRACA oraz CHARYZMA, DRUŻYNA, PATRIOTYZM, RADOŚĆ, TRADYCJA, SOLIDARNOŚĆ i WALECZNOŚĆ oraz wiele innych cech potrzebnych do lepszego ŻYCIA !!!

1% DLA ZRYWU na TAK !!!

PRZEKAŻ 1% na MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:0000270261 oraz cel szczegółowy: MKS ZRYW VOLLEY IŁAWA 3157