Czwartek 23 grudnia 2021 roku to data tegorocznego tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy, sympatyków a szczególnie WYCHOWANKÓW Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY IŁAWA.
Już po raz dwudziesty ósmy zagrają męskie zespoły Wychowanków i Kadry Zrywu, natomiast kobiety w meczu Wychowankowie vs Zryw rozegrają swoje dwudzieste drugie spotkanie.
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk, założyciele i szkoleniowcy MKS ZRYW-VOLLEY Iława serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualne zawodniczki i zawodników klubu do udziału w tym rodzinnym święcie siatkarskim, będącym tradycyjnym podsumowaniem sportowych zmagań w minionym sezonie.
Jak co roku można będzie oglądać zmagania wszystkich grup szkoleniowych Klubu.
W tym szczególnym roku, obchodząc 35 lecie działalności naszego Zrywu, niestety nie zagramy w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli w popularnym „MECHANIKU”. Miejsce to szczególne, zwłaszcza dla pierwszych wychowanków, gdyż wszyscy właśnie w starym obiekcie tej Szkoły rozpoczynali swoją siatkarską przygodę i uczyli się od trenerów siatkarskich tajników.
Powrót do Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie, dla wielu wychowanków będzie też wielkim powrotem do miejsca gdzie stawiali swoje pierwsze siatkarskie kroki i stawali na podium wielu ważnych imprez siatkarskich.
Jak zwykle czeka nas wiele emocji związanych z rywalizacją sportową oraz ta najważniejsza, magiczna chwila spotkania się w Świątecznej, Bożonarodzeniowej atmosferze naszej siatkarskiej rodziny.
Oczywiście rok 2021 jest wyjątkowy i nasze zmagania sportowe podczas ŚWIĄTECZNEJ GALI ZRYWU 2021 będą pod ścisłym rygorem sanitarnym związanym z pandemią.

UWAGA !!! WYCHOWANKÓW PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZANIE SWOJEJ OBECNOŚCI.

PROGRAM

Środa 22 grudnia 2021 godzina 16:00 – 18:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU – TURNIEJ MINISIATKÓWKI „SINGLE” SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ oraz KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Czwartek 23 grudnia 2021r. godzina 18:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU – MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET:
WYCHOWANKOWIE vs MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

ok. godziny 19:00
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU
WYRÓŻNIENIA, SYMBOLICZNE ZDJĘCIE UCZESTNIKÓW GALI

ok. godziny 19:30
ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU – MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN:
WYCHOWANKOWIE ZRYWU „MŁODZI” vs WYCHOWANKOWIE ZRYWU „STARZY”