MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA OSIĄGNIĘCIA
SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
w latach 1999 – 2020

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2020

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 3 miejsce
RUDOL Agata, ZIĘBA Paula – 7-8 miejsce
SOŁOBODOWSKA Nikola, JARNICKA Ewelina – 7-8 miejsce
ZAPADKA Dominika, TASARZ Maria – 9-12 miejsce
Ostróda 28 06 2020
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 7 miejsce
Warszawa 13-15 07 2020
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 8 miejsce
Lublin 01-02 08 2020

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
OGRODOWCZYK Bartłomiej, FALISZEWSKI Jakub – 13 miejsce
Ostróda 27 czerwca 2020

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
SOŁOBODOWSKA Nikola, JARNICKA Ewelina – 3 miejsce
ZAPADKA Dominika, TASARZ Maria- 7-8 miejsce
LEWKO Natalia, POMORYN Maja – 9-12 miejsce
BĄCZEK Oliwia, CICHOWSKA Paulina – 13-16 miejsce
Ostróda 06 06 2019
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
SOŁOBODOWSKA Nikola, JARNICKA Ewelina – 3 miejsce
Warszawa 17-19 07 2020

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
OGRODOWCZYK Bartłomiej, FALISZEWSKI Jakub – 9-12 miejsce
Ostróda 20 czerwca 2020

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
LEWKO Natalia, POMORYN Maja – 6 miejsce
Ostróda 12 06 2020

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2019

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KOWALSKA Agata, WAJC Karolina – 3 miejsce
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 4 miejsce
RUDOL Agata, JANUSZEWSKA Julia – 9-12 miejsce
ZAPADKA Dominika, ZIĘBA Paula – 9-12 miejsce
SOŁOBODOWSKA Nikola, WIATROWSKA Hanna – 13-15 miejsce
Iława 01 06 2019
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 7 miejsce
KOWALSKA Agata, WAJC Karolina – 13 miejsce
Iława 02-03 07 2019

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 7 miejsce
JANUSZEWSKA Julia, RUDOL Agata – 9-12 miejsce
ZAPADKA Dominika, ZIĘBA Paula – 9-12 miejsce
SOŁOBODOWSKA Nikola, WIATROWSKA Hanna – 9-12 miejsce
Iława 06 06 2019
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 4 miejsce
Iława 06-07 07 2019
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK XXV OOM LUBUSKIE 2019
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 13 miejsce
Drzonków 16-17 07 2019

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
SOŁOBODOWSKA Nikola, JARNICKA Ewelina – 3 miejsce
TASARZ Maria, LEWKO Natalia – 7-8 miejsce
Iława 08 06 2019
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
SOŁOBODOWSKA Nikola, JARNICKA Ewelina – 3 miejsce
Lublin 21-22 06 2019

REPREZENTANT POLSKI RUDOL Maciej

Puchar Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn WORLD TOUR AYDIN 2019  
RUDOL Maciej, SZAŁANKIEWICZ Jakub – 1 miejsce
Aydin, Turcja 2019

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
RUDOL Maciej, SZAŁANKIEWICZ Jakub – 2 miejsce
Toruń, Polska 30 sierpnia – 01 września 2019

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2018

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KOWALSKA Agata, STĘPIEŃ Wiktoria – 3 miejsce
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 6 miejsce
RUDOL Agata, WAJC Karolina – 13-16 miejsce
JANUSZEWSKA Julia, ZIĘBA Paula – 13-16 miejsce
Iława 02 06 2018
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KOWALSKA Agata, STĘPIEŃ Wiktoria – 9-12 miejsce
Mońki 26-27 06 2018

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BORSZEWSKA Wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 2 miejsce
KOWALSKA Agata, STĘPIEŃ Wiktoria – 3 miejsce
JANUSZEWSKA Julia, ZIĘBA Paula – 6 miejsce
RUDOL Agata, WAJC Karolina – 9-12 miejsce
Iława 10 06 2018
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
BORSZEWSKA wiktoria, IWANKOWSKA Zuzanna – 6 miejsce
KOWALSKA Agata, STĘPIEŃ Wiktoria – 7 miejsce
Iława 03 07 2018

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WIATROWSKA Hanna, ZAPADKA Dominika – 13-16 miejsce
SOŁOBODOWSKA Nikola, TASARZ Maria – 17-24 miejsce
KREJA Paulina, LEWKO Natalia – 25-30 miejsce
Iława 10 06 2018

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2017

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 1 miejsce
GRAJEWSKA Anna, STĘPIEŃ Wiktoria 2 miejsce
BLUDAU Aleksandra, BIAŁECKA Martyna – 8 miejsce
RADUSZEWSKA Sylwia, KOWALSKA Agata – 9-12 miejsce
IWANKOWSKA Zuzanna, JANUSZEWSKA Julia – 13-16 miejsce
Iława 05 czerwca 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
GRAJEWSKA Anna, STĘPIEŃ Wiktoria – 9-12 miejsce
Puck 27-28 czerwca 2017
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 9 miejsce
Częstochowa 25-26 lipca 2017

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Wiktoria, BORSZEWSKA Wiktoria – 6 miejsce
IWANKOWSKA Zuzanna, JANUSZEWSKA Julia – 9-12 miejsce
KOWALSKA Agata, RADUSZEWSKA Sylwia – 9-12 miejsce
RUDOL Agata, ZIĘBA Paula – 13-16 miejsce
Iława 07 06 2017

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Wiktoria, BORSZEWSKA Wiktoria – 2 miejsce
IWANKOWSKA Zuzanna, JANUSZEWSKA Julia – 5 miejsce
RUDOL Agata, ZIĘBA Paula – 8 miejsce
WIATROWSKA Hanna, ZAPADKA Dominika – 17-24 – miejsce
Iława 09 06 2017
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Wiktoria, BORSZEWSKA Wiktoria – 2 miejsce
IWANKOWSKA Zuzanna, JANUSZEWSKA Julia – 9-12 miejsce
Kamień Krajeński 11-12 lipca 2017
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Wiktoria, BORSZEWSKA Wiktoria – 5 miejsce
Konstancin Jeziorna 22-23 lipca 2017

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2016

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 4 miejsce
GRAJEWSKA Anna, STĘPIEŃ Wiktoria – 7 miejsce
WRZESIŃSKA Weronika, RADUSZEWSKA Sylwia – 13-14 miejsce
Iława 3 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 9-12 miejsce
Kamień Krajeński 22 czerwca 2016
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 9-12 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 13-16 miejsce
Częstochowa 13-14 lipca 2016

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 2 miejsce
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 3 miejsce
KOWALSKA Monika, RADUSZEWSKA Sylwia – 9-12 miejsce
Iława 5 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 5-6 miejsce
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 7-8 miejsce
Puck 9 lipca 2016
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra – 4 miejsce
Oborniki Śląskie 20-21 lipca 2016

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 1 miejsce
JĘDRYCHOWSKA Aleksandra, KOWALSKA Agata – 6 miejsce
BORSZEWSKA Wiktoria, JANUSZEWSKA Julia – 9-12 miejsce
RUDOL Agata, STAŚKIEWICZ Wiktoria – 17-19 miejsce
Iława 7 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 1 miejsce
Iława 5-6 lipca 2016
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 4 miejsce
Katowice 26-17 lipca 2016

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WIŚNIEWSKI Dawid, RÓLKIEWICZ Roman – 3 miejsce
RYLL Mikołaj, CICHOCKI Aleks – 9-12
Iława 4 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
WIŚNIEWSKI Dawid, RÓLKIEWICZ Roman – 9-12 miejsce
Puck 21 lipca 2016

REPREZENTANTKA POLSKI GORZKA Monika

GORZKA Monika, TRYBUŁA Agata
Eliminacjach Pucharu Świata Kobiet w Siatkówce Plażowej
FIVB BEACH VOLLEYBALL WARMIA MAZURY GRAND SLAM OLSZTYN 2016
Olsztyn 13-19 czerwca 2016
GORZKA Monika, KŁODA Martyna
Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej Kobiet U-19 – eliminacje
Larnaka, Cypr 27-30 lipca 2016

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2015

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 4 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 7 miejsce
LASKOWSKA Karolina, BLUDAU Aleksandra – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 9 czerwca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 2 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 3 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 4 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 5 miejsce
Stare Jabłonki 6-7 lipca 2015
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 4 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 9-12 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 13-16 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 13-16 miejsce
Janków Przygodzki 15-16 lipca 2015

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 1 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
LASKOWSKA Karolina, BLUDAU Aleksandra – 7 miejsce
BIAŁECKA Martyna, GRAJEWSKA Anna – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 14 czerwca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 2 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 3 miejsce
Warszawa 11-12 lipca 2015
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XXI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 5 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 9-12 miejsce
Mysłowice 21-22 lipca 2015

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Wiktoria, KOWALSKA Monika – 4 miejsce
BUCIOR Barbara, BULIK Natalia – 9-12 miejsce
ŚWIĘTOCHOWSKA Zuzanna, RADUSZEWSKA Sylwia – 9-12 miejsce
JĘDRYCHOWSKA Aleksandra, KOWALSKA Agata – 9-12 miejsce
KONOPKA Bianka, WRZESIŃSKA Weronika – 17-24 miejsce
Stare Jabłonki 27-28 czerwca 2015

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WILEMSKI Szymon, RÓLKIEWICZ Robert – 1 miejsce
WIŚNIEWSKI Dawid, RÓLKIEWICZ Roman – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 8 czerwca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
WILEMSKI Szymon, RÓLKIEWICZ Robert – 9-12 miejsce
Warszawa 7-8 lipca 2015

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2014

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
PIETROCZUK Monika, WRÓBLEWSKA Aleksandra – 3 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 4 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 5-6 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 11 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 4 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 5-6 miejsce
PIETROCZUK Monika, WRÓBLEWSKA Aleksandra – 7-8 miejsce
Stare Jabłonki 2-3 lipca 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 9-12 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 13-16 miejsce
Krapkowice 16-17 lipca 2014

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 2 miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – 4 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 5-6 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 9-12 miejsce
GREC Dominika, LASKOWSKA Karolina – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 25 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – 3 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 4 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 13-16 miejsce
Stare Jabłonki 12-13 lipca 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 3 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 4 miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – 5-6 miejsce
Strzelin 26-27 lipca 2014

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 2 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KARPIŃSKA Joanna – 3 miejsce
NEUMAN Emilia, WASILEWSKA Oliwia – 7-8 miejsce
LASKOWSKA Karolina, BIAŁECKA Martyna – 13-16 miejsce
KROPLEWSKA Marta, SPRYSZYŃSKA Paulina – 17-20 miejsce
KONOPKA Bianka, WRZESIŃSKA Weronika – 21-24 miejsce
Stare Jabłonki, Iława 16-17 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
TOMASZEWSKA Aleksandra, KARPIŃSKA Joanna – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 2 miejsce
Stare Jabłonki 28-29 czerwca 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
TOMASZEWSKA Aleksandra, KARPIŃSKA Joanna – 3 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 9-12 miejsce
Warszawa 30-31 lipca 2014

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – 5-6 miejsce
WILEMSKI Szymon, WIŚNIEWSKI Dawid – 9-12 miejsce
BURNY Bartosz, KARPIŃSKI Łukasz – 12-14
Stare Jabłonki 9 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 2-3 lipca 2014

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – 3 miejsce
WIŚNIEWSKI Dawid, ŻYCIŃSKI Mateusz – 13-16 miejsce
Stare Jabłonki 24 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – 5-6 miejsce
Stare Jabłonki 12-13 lipca 2014

REPREZENTANCI POLSKI Maciej RUDOL, Marta PIETROCZUK, Aleksandra STĘPIEŃ

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn U-23
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 1 miejsce
Mysłowice, Polska 10-15 czerwca 2014
Akademickie Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 2 miejsce
Porto, Portugalia lipiec 2014

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Kobiet U-19
PIETROCZUK Marta, STĘPIEŃ Aleksandra– 20-25 miejsce
Porto, Portugalia 29 lipca-3 sierpnia 2014
Mistrzostwa Europy U-18 w Siatkówce Plażowej Kobiet
PIETROCZUK Marta, STĘPIEŃ Aleksandra – 2 miejsce
20-24 sierpnia 2014

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2013

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
KULIŃSKA Iwona, PIETROCZUK Monika – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 5-6 miejsce
NOWOTNIK Laura, GORZKA Monika – 9-12 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra – 13-16 miejsce
Stare Jabłonki 4 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
KULIŃSKA Iwona, PIETROCZUK Monika – 3 miejsce
Masie/k. Moniek 19-20 czerwca 2013
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 9-12 miejsce
KULIŃSKA Iwona, PIETROCZUK Monika – 13-16 miejsce
Iława 16-18 lipca 2013

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 1 miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – 2 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 5-6 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 9-12 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 13-16 miejsce
Stare Jabłonki 12 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – 1 miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 2 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 7-8 miejsce
Masie/k. Moniek 25-27 czerwca 2013
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 5 miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – 9-12 miejsce
Łódź 25-27 lipca 2013

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
GORZKA Monika, KARPIŃSKA Joanna – 1 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
LASKOWSKA Karolina, WASILEWSKA Oliwia – 17-24 miejsce
STRÓZIK Klaudia, GREC Dominika – 17-24 miejsce
Iława 22 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
GORZKA Monika, KARPIŃSKA Joanna – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 3 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 7-8 miejsce
Masie/k. Moniek 13-14 lipca 2013
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
GORZKA Monika, KARPIŃSKA Joanna – 9-12 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 9-12 miejsce
Strzelin 19-21 lipca 2013

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, GONDEK Dariusz – 7-8 miejsce
WILEMSKI Szymon, RÓLKIEWICZ Robert – 7-8 miejsce
BURNY Bartosz, RÓLKIEWICZ Radosław – 9-12
Stare Jabłonki 3 czerwca 2013

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Robert, WILEMSKI Szymon – 4 miejsce
BURNY Bartosz, RÓLKIEWICZ Roman – 7-8 miejsce
Stare Jabłonki 13 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
RÓLKIEWICZ Robert, WILEMSKI Szymon – 7-8 miejsce
Suwałki 26-27 czerwca 2013

REPREZENTANT POLSKI – MACIEJ RUDOL

Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej Finał
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 3 miejsce
Niechorze 22.08.2013
Mistrzostwa Europy U-22 w Siatkówce Plażowej
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 3 miejsce
Warna BUŁGARIA 15-18.08.2013
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn U-21
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 3 miejsce
Umag, Chorwacja 20-23 czerwca 2013

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2012

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika – 2 miejsce
MALINOWSKA Beata, SZAŁKOWSKA Iza – 3 miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 4 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 7-8 miejsce
Stare Jabłonki 5 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika – 3 miejsce
MALINOWSKA Beata, SZAŁKOWSKA Iza – 5-6 miejsce
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 5-6 miejsce
PUCK 25-26 czerwca 2012
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika – 9-12 miejsce
Kędzierzyn Koźle 27-29 lipca 2012

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 1 miejsce
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika – 2 miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 3 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 5-6 miejsce
Stare Jabłonki 20 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika – 1 miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 2 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 3 miejsce
PUCK 30 czerwca-1 lipca 2012
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika – 2 miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 9-12 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 13-16 miejsce
Gorlice 20-22 lipca 2012

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Marta, STĘPIEN Aleksandra – 1 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 3 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 5-6 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 5-6 miejsce
Stare Jabłonki 18 czerwca 2012
VII MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK
O PUCHAR PREZESA PZPS
PIETROCZUK Marta, STĘPIEN Aleksandra – 1 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 7-8 miejsce
Strzelin 13-15 lipca 2012

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 1miejsce
BALICKI Patryk, RÓLKIEWICZ Robert – 9-12 miejsce
RÓLKIEWICZ Radosław, GONDEK Dariusz – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 4 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 1 miejsce
PUCK 25-26 czerwca 2012
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 4 miejsce
Nowa Sól 24-26 lipca 2012

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKI Łukasz, WILEMSKI Szymon – 4 miejsce
BALICKI Patryk, RÓLKIEWICZ Robert – 6 miejsce
RÓLKIEWICZ Radosław, ŻYCIŃSKI Mateusz – 8 miejsce
Stare Jabłonki 19 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKI Łukasz, WILEMSKI Szymon – 9-12 miejsce
BALICKI Patryk, RÓLKIEWICZ Robert – 12-16 miejsce
PUCK 30 czerwca-01 lipca 2012

MŁODZICY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, REUT Maciej – 3 miejsce
Stare Jabłonki 2012

REPREZENTANT POLSKI – MACIEJ RUDOL

Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej Finał
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 3 miejsce
10-12.08.2012 Niechorze
Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej U-20
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej – 3 miejsce
Hartberg, Austria 16-19.08.2012

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2011

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, SZAŁKOWSKA Iza – 5-6 miejsce
MALINOWSKA Beata, MICHALEWSKA Justyna – 7-8 miejsce
KRUKOWSKA Adrianna, GRYSZ Aleksandra – 9-12 miejsce
PIETROCZUK Marta, KULIŃSKA Iwona – 9-12 miejsce
STĘPIEN Aleksandra, NOWOTNIK Laura – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 31 maja 2011

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, MALINOWSKA Beata – 2 miejsce
SZAŁKOWSKA Iza, KRUKOWSKA Adrianna – 4 miejsce
STĘPIEN Aleksandra, KULIŃSKA Iwona – 5-6 miejsce
PIETROCZUK Marta, GRYSZ Aleksandra – 7-8 miejsce
Stare Jabłonki 14 czerwca 2011
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, MALINOWSKA Beata – 2 miejsce
SZAŁKOWSKA Iza, KRUKOWSKA Adrianna – 5-6 miejsce
Stare Jabłonki 9-10 lipca 2011
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
PIETROCZUK Monika, MALINOWSKA Beata – 7-8 miejsce
Radom21-22 lipca 2011

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
GRYSZ Aleksandra, NOWOTNIK Laura – 2 miejsce
KRUKOWSKA Adrianna, STĘPIEŃ Aleksandra – 3 miejsce
PIETROCZUK Marta, KULIŃSKA Iwona – 4 miejsce
Stare Jabłonki 2011
VI MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK
O PUCHAR PREZESA PZPS
KRUKOWSKA Adrianna, STĘPIEN Aleksandra – 7-8 miejsce
GRYSZ Aleksandra, PIETROCZUK Marta – 17-24 miejsce
Stary Sącz 15-17 lipca 2011

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 3 miejsce
FAFIŃSKI Patryk, DUDULSKI Mateusz – 9-12 miejsce
JANUSZEWSKI Michał, PIEŃCZEWSKI Kamil – 13-16 miejsce
HARAŃ Dawid, MISZTAL Marcin -XIII-XVI miejsce
SZUSTKOWSKI Sebastian, KOSZCZKA Jakub – 17-19 miejsce
Stare Jabłonki 9 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 2 miejsce
Star Jabłonki 3-4 lipca 2011
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 3 miejsce
Kędzierzyn Koźle 12–14 lipca 2011

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, ŁUKASIK Piotr – 1 miejsce
Stare Jabłonki 20 czerwca 2011
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 2 miejsce
Stare Jabłonki 20 czerwca 2011
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW
XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
STĘPIEŃ Przemysław, ŁUKASIK Piotr – 1 miejsce
Radom 23-24 lipca 2011

REPREZENTANT POLSKI – MACIEJ RUDOL

MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN U-19,
RUDOL Maciej, PEŁKA Paweł – 9 miejsce,
UMAG CHORWACJA, 22-26 06 2011

MISTRZOSTWA EUROPY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN U-20,
RUDOL Maciej, PEŁKA Paweł – 5 miejsce,
TEL AVIV IZRAEL, 27-30 07 2011

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2010

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PILEREK Sylwia, ŁAPACZ Rita – 1 miejsce
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna – 5-6 miejsce
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata – 7-8 miejsce
MICHALEWSKA Justyna, PIETROCZUK Marta – 13-16 miejsce
Stare Jabłonki 8 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PILEREK Sylwia, ŁAPACZ Rita – 1 miejsce
Gawrych Ruda 22-24 czerwca 2010
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita – 2 miejsce
Kędzierzyn Koźle 15-16 lipca 2010

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata – 3 miejsce
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna – 4 miejsce
PIETROCZUK Marta, NOWOTNIK Laura – 9-11 miejsce
Giżycko 15 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna – 5 miejsce
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata – 7-8 miejsce
Gawrych Ruda 3-5 lipca 2010

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna – 1 miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, KULIŃSKA Iwona – 4 miejsce
PIETROCZUK Marta, NOWOTNIK Laura – 5 miejsce
Iława 7 czerwca 2010
V MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK
O PUCHAR PREZESA PZPS
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna – 2 miejsce
Stary Sącz 19-20 czerwca 2010

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 3 miejsce
FAFINSKI Patryk, DUDULSKI Mateusz – 9-12 miejsce
JANUSZEWSKI Michał, PIEŃCZEWSKI Kamil – 13-16 miejsce
HARAŃ Dawid, MISZTAL Marcin -13-16 miejsce
SZUSTKOWSKI Sebastian, KOSZCZKA Jakub – 17-19 miejsce
Stare Jabłonki 9 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 2 miejsce
Suwałki 22-23 czerwca 2010
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 9-12 miejsce
Kędzierzyn Koźle 15–16 lipca 2010

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 1 miejsce
SZUSTKOWSKI Sebastian, KOSZCZKA Jakub – 9-12 miejsce
Giżycko 16 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 1 miejsce
Suwałki 4-5 lipca 2010
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW
XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – 3 miejsce
Nowa Sól 24-25 lipca 2010

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2009

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PILAREK Sylwia, GANCARCZYK Aneta – 1 miejsce
ŁAPACZ Rita, KRUKOWSKA Marcelina – 4 miejsce
PIETROCZUK Monika, MICHALEWSKA Justyna – 5-6 miejsce
KRUKOWSKA Amelia, SZAŁKOWSKA Izabela – 7-8 miejsce
MUZYKA Sylwia, MAZIŃSKA Daria – 9-12 miejsce
Star Jabłonki 12-13 czerwca 2009
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PILAREK Sylwia, GANCARCZYK Aneta – 2 miejsce
Lublin
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
PILAREK Sylwia, GANCARCZYK Aneta – 7-8 miejsce
Łódź 14-15 lipca 2009

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, MICHALEWSKA Justyna – 5-6 miejsce
MUZYKA Sylwia, MAZIŃSKA Daria – 5-6 miejsce
MALINOWSKA Beata, SZAŁKOWSKA Izabela -13-16 miejsce
Stare Jabłonki 15-16 czerwca 2009

MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, KRAKOWSKA Agnieszka – 1 miejsce
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata – 3 miejsce
Stare Jabłonki 2009
IV MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK
O PUCHAR PREZESA PZPS
PIETROCZUK Monika, KRAKOWSKA Agnieszka (PLAS Warszawa) – 5-6 miejsce
Łódź 6-7 czerwca 2009

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PILAREK Marek, STĘPIEŃ Przemysław – 7-8 miejsce
DUDULSKI Mateusz, BŁASZCZYK Łukasz – 13-15 miejsce
Stare Jabłonki 12-13 czerwca 2009

KADECI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RUDOL Maciej, STĘPIEŃ Przemysław – 4 miejsce
FAFIŃSKI Patryk, PIŃCZEWSKI Kamil – 17-23 miejsce
JANUSZEWSKI Michał, HARAŃ Dawid – 17-23 miejsce
MISZTAL Marcin, STASZYŃSKI Dawid – 17-23 miejsce
Stare Jabłonki 15-16 czerwca 2009

MŁODZICY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, MAKROCKI Denis (SALOS Ostróda) – 2 miejsce
IV MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
O PUCHAR PREZESA PZPS
STĘPIEŃ Przemysław, MAKROCKI Denis (SALOS Ostróda) – 5-6 miejsce
Krosno 5-7 czerwca 2009

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2008

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 1 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 2 miejsce
Iława 11 czerwca 2008
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 1 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 3 miejsce
Warszawa 24 czerwca 2008
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 7-8 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 9-12 miejsce
Poręba 15-16 lipca 2008

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita – 1 miejsce
Iława 17 czerwca 2008
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita – 2 miejsce
Warszawa 01 lipca 2008
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XIV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita – 2 miejsce
Kamień Krajeński 26-27 lipca 2008

JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
URBAŃSKI Damian, BŁASZCZYK Łukasz – 4 miejsce
Iława 10 czerwca 2008
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
URBAŃSKI Damian, BŁASZCZYK Łukasz – 9-12 miejsce
Warszawa 24 czerwca 2008

REPREZENTANTKI POLSKI Paulina ESKA, Sylwia PILAREK

SWATCH FIVB BEACH VOLLEY WORLD TOUR 2008 MAZURY OPEN
ESKA Paulina, FILIP Aleksandra (Wisła Kraków) – eliminacje
Stare Jabłonki 02-08 czerwca 2008

IX MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI O PUCHAR BAŁTYKU
JUNIORKI
ESKA Paulina, FILIP Aleksandra (Wisław Kraków) – 3 miejsce
KADETKI
PILAREK Sylwia, SOJA Izabella (MOS Będzin) – 1 miejsce
Pobierowo 05-10 lipca 2008
GRAND PRIX POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET 2008
ESKA Paulina, WIATR Joanna – 1 miejsce
Kędzierzyn Koźle 18-20 lipca 2008
MISTRZOSTWA EUROPY U-20
ESKA Paulina, BRZOSTEK Monika (Rybnik, Łódź) – 2 miejsce
San Salwo( Włochy) 05 -07 sierpnia 2008
MISTRZOSTWA EUROPY U-18
PILAREK Sylwia, SOJA Izabella (MOS Będzin) – 9-12 miejsce
Loutraki ( Grecja) 28-31 sierpnia 2008
SWATCH FIVB BEACH VOLLEY WORLD TOUR 2008 MYSŁOWICE OPEN
ESKA Paulina, FILIP Aleksandra (Wisław Kraków) – Turniej główny
PILAREK Sylwia, SOJA Izabella (MOS Będzin) – eliminacje
Mysłowice 02-07 września 2008

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2007

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 1 miejsce
Iława 05 czerwca 2007
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 2 miejsce
Iława 19 czerwca 2007
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 6 miejsce
Trzebież 27-29 lipca 2007

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 1 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 2 miejsce
Stare Jabłonki 09 czerwca 2007
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 2 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 4 miejsce
Iława 26 czerwca 2007
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 5 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 11 miejsce
Trzebież 24-25 lipca 2007

MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET
„SIMPLUS CUP 2007„
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 9-12 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 13-16 miejsce
Kołobrzeg 28 – 30 czerwca 2007
„SIMPLUS CUP 2007„
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 1-16 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – 1-16 miejsce
Mielno 05–07 lipca 2007
„SIMPLUS CUP 2007„
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 7-8 miejsce
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – Eliminacje
Mrągowo 19–21 2007
„POMERANKA CUP 2007„
GROMADZKA Monika, WIERZCHOWSKA Patrycja – Eliminacje
ŁAPACZ Rita, ŻMUDZIŃSKA Marta – Eliminacje
Gdańsk 27–29 lipca 2007

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2006

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
POLAK Patrycja, ŻMUDZIŃSKA Marta – 1 miejsce
ESKA Paulina, PIETROCZUK Marzena – 2 miejsce
Iława 31 maja 2006
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
ESKA Paulina, PIETROCZUK Marzena – 1 miejsce
POLAK Patrycja, ŻMUDZIŃSKA Marta – 2 miejsce
Gawrych Ruda 19–20 czerwca 2006
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
ESKA Paulina, PIETROCZUK Marzena – 13 miejsce
POLAK Patrycja, ŻMUDZIŃSKA Marta – 15 miejsce
Darłówko 11–12 lipca 2006

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 1 miejsce
POLAK Patrycja, ŻMUDZIŃSKA Marta – 3 miejsce
Iława 10 czerwca 2006
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 2 miejsce
Gawrych Ruda 18 czerwca 2006
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
ESKA Paulina, PILAREK Sylwia – 5-6 miejsce
Łódź 18–19 lipca 2006

MŁODZICZKI
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MŁODZICZEK
O PUCHAR PREZESA PZPS I NIEOFICJALNE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK
PILAREK Sylwia, CICHOCKA Karolina – 1 miejsce
Sztutowo 26–27 czerwca 2006

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2005

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Marzena – 1 miejsce
Iława 04 czerwca 2005
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Marzena – 2 miejsce
Lublin 22 czerwca 2005
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Marzena – 9 miejsce
Police 12 -13 lipca 2005

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ROGOZINSKA Oliwia, LEWANDOWSKA Bożena – 2 miejsce
Iława 05 czerwca 2005
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
ROGOZINSKA Oliwia, LEWANDOWSKA Bożena – 2 miejsce
Iława 29 czerwca 2005
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
XI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
ROGOZINSKA Oliwia, LEWANDOWSKA Bożena – 9-12 miejsce
Kozienice 15-17 lipca 2005

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2004

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Magdalena – 1 miejsce
Iława 05 czerwca 2004
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Magdalena – 1 miejsce
Warszawa 19 czerwca 2004
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Magdalena – 9 miejsce
Piła 12-14 lipca 2004

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Marzena, Żmudzińska Marta – 1 miejsce
ZDON Aleksandra, SPITTAL Anna – 3 miejsce
Iława 06 czerwca 2004
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
PIETROCZUK Marzena, Żmudzińska Marta – 3 miejsce
ZDON Aleksandra, LEWANDOWSKA Bożena – 4 miejsce
Warszawa 12 czerwca 2004
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
X OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
PIETROCZUK Marzena, Żmudzińska Marta – 13-16 miejsce
ZDON Aleksandra, LEWANDOWSKA Bożena – 13-16 miejsce
Nowa Sól 20–22 lipca 2004

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2003

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 1 miejsce
Iława 05 czerwca 2003
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 1 miejsce
Iława 19 czerwca 2003
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 9-12 miejsce
Nowa Sól 12-14 lipca 2003

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 1 miejsce
POPIELARSKA Magdalena, ŁUSZCZAK Paulina – 3 miejsce
Iława 19 czerwca 2003
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 1 miejsce
POPIELARSKA Magdalena, ŁUSZCZAK Paulina – 4 miejsce
Iława 12 czerwca 2003
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
IX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 7-8 miejsce
POPIELARSKA Magdalena, ŁUSZCZAK Paulina – 13-16 miejsce
Sopot 22– 24 lipca 2003

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2002

JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
Poza finałem
Iława 09 czerwca 2002

KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 2 miejsce
BEDNARSKA Anna, Rosińska Kamila – 3 miejsce
Iława 08 czerwca 2002
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 2 miejsce
BEDNARSKA Anna, PIETROCZUK Magdalena – 4 miejsce
Białystok 23 czerwca 2002
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK
VIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina – 5-6 miejsce
BEDNARSKA Anna, PIETROCZUK Magdalena – 13-16 miejsce
Milicz 23–24 lipca 2002

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 1999

JUNIORKI
FINAŁ II MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK „TRIADA CUP„
WITCZAK Emila, DRESZLER Kamila – 9 miejsce
Olsztyn 30 lipca–01 sierpnia 1999