MIEDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA
OSIĄGNIĘCIA
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
w latach 2001 – 2020

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2019/ 2020

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – IV miejsce

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA – VII miejsce

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2018/ 2019

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – IV miejsce

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA – IX miejsce

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2017/ 2018

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – V miejsce

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA – V miejsce

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2016/2017

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – III miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – V miejsce
Elbląg 23-26 lutego 2017

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA – VII miejsce

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2015/2016

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – II miejsce, awans
Gdańsk 25-28 lutego 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – IV miejsce,
Warszawa 11-13 marca 2016

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – V miejsce,
Iława 17-20 marca 2016

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA – III miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – III miejsce,
Warszawa 8-10 kwietnia 2016

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2014 / 2015

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – I miejsce, awans
Iława 27 lutego – 1 marca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – I miejsce, awans
Iława 13-15 marca 2015
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – V miejsce
Wieliczka 15-19 kwietnia 2015

KADETEK
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – II miejsce, awans
Legionowo 6-8 marca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – IV miejsce
Bydgoszcz 24-26 kwietnia 2015

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2013 / 2014

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – awans
Warszawa 28 lutego – 2 marca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – III miejsce
klasyfikacja końcowa M.P.J – 9-12 miejsce
Bydgoszcz 14-16 marca 2014

KADETEK
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – awans
Iława 28-30 marca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – I miejsce
Iława 11-13 kwietnia 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – IV miejsce
Tuchola 7-11 maja 2014

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – III-IV miejsce
Żuromin 15-16 marca 2014

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2012 / 2013

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
O1–03 marca 2013r.Bydgoszcz

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – III miejsce
15–17 marca 2013 Iława

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – IV miejsce

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2011 / 2012

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – III miejsce
ĆWIERĆFINAŁ FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
O3–05 lutego 2012r. Malbork

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – I miejsce
23–25 marca 2012r.Świecie
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – III miejsce
20–22 kwietnia 2012r.Sandomierz

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – I miejsce
14 kwietnia 2012r.Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – I miejsce
05-06 maja 2012 r. Dabrowa Górnicza
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – III miejsce
18-20 maja 2012 r. Iława

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2010 / 2011

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
O4–06 lutego 2011r.Chełmno

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – IV miejsce
11–13 marca 2011r.Rumia

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
7-8 maja 2011r.Bydgoszcz
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – IV miejsce
21-22 maja 2011 r. Dabrowa Górnicza

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2009 / 2010

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – II miejsce
O5–07 marca 2010r.Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – IV miejsce
19-21 marca 2010 r. Bydgoszcz
KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – V-VI miejsce

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
20-21 marca 2010r.Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – III miejsce
10 kwietnia 2010 r. Piątek k. Łodzi

PIŁKA SIATKOWA SEZON 2008 / 2009

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – II miejsce
20-22 lutego 2008 r. Białystok

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – Eliminacje II miejsce
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – Finały III miejsce

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – Eliminacje III miejsce

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2007/2008

SENIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA SENIOREK – I miejsce
PÓŁFINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET – I miejsce
Iława 28 – 30 marca 2008 rok
FINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET – II miejsce
Wodzisław Śląski 25 – 27 kwietnia 2008 rok
MECZE BARAŻOWE O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET
KS ARMATURA KRAKÓW:MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA 3:1
Kraków 17 05 2008r
MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA:KS ARMATURA KRAKÓW 3:2
Iława 24 05 2008r

Juniorki
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – I miejsce
Iława 15 – 17 luty 2008 rok
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
Mysłowice 14 – 16 marca 2008 rok

Kadetki
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – III miejsce
Warszawa 29 luty – 02 marca 2008 rok

Młodziczki
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – Udział w eliminacjach

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2006/2007

Juniorki
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
02–04 luty 2007 r. Białystok

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – I miejsce
09–11 luty 2007r. Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – I miejsce
23–25 luty 2007r. Iława
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – V miejsce
14–18 marca 2007r. Mysłowice
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH – IX –XII miejsce
05 – 08 maja 2007r.(eliminacje)Województwo Opolskie Kadra Województwa Warmińsko-Mazurskiego
(P. Eska, S. Pilarek, M. Żmudzińska, R. Łapacz, M. Krukowska, A. Krukowska)

MŁODZICZKI LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – udział

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2005/2006

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
3–5 lutego 2006r. Tomaszów Lubelski

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – III miejsce
17–19 marca 2006r. Warszawa
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH – II miejsce
30 kwietnia – 03 maja 2006r. Iława
Kadra Województwa Warmińsko – Mazurskiego
(Żmudzińska, Polak, Eska, Pilarek, Rogozińska)

MŁODZICZKI
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – III miejsce
13–16 października 2005r. Milicz
Kadra Województwa Warmińsko – Mazurskiego
(Polak, Pilarek, Łapacz, trener M. Pietroczuk)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – I miejsce
1-2 kwietnia 2006r. Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – I miejsce
22-23 kwietnia 2006r. Iława
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
26-28 maja 2006r. Warszawa

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2004/2005

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – III miejsce

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – IV miejsce
4–6 marca 2005r.Tomaszów Lubelski

MŁODZICZKI
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH – IV miejsce
14–17 października 2005r. Milicz
Kadra Województwa Warmińsko – Mazurskiego
(Żmudzińska, trener M. Pietroczuk)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
09–10 kwietnia 2005r. Warszawa
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – III miejsce
07–08 maja 2005r.Gdańsk

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2003/2004

SENIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA SENIOREK – I miejsce
PÓŁFINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI – II miejsce
20–21 marca 2004r. Iława
FINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI – III miejsce
2-4 kwietnia 2004r.

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – I miejsce
27–29 luty 2004r. Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
26–28 marca 2004r. Jawor

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – III miejsce
5-7 marca 2004r. Węgrów

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – III miejsce

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2002/2003

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – I miejsce
7-9 marca 2003r. Ząbrowo k/Iławy
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – II miejsce
15-7 kwietnia 2003r. Bielsko Biała
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – V miejsce
2-6 maja 2003r. Iława

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – III miejsce
21-23 marca 2003r. Białystok

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – III miejsce
12-13 kwietnia 2003r. Iława

PIŁKA SIATKOWA Sezon 2001/2002

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK – III miejsce

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – I miejsce
22 -24 marca 2002r. Łomża
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – I miejsce
19 -21 kwietnia 200 r. Iława
VIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH,
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK – VI miejsce
1-5 maja 2002r. Sulechów

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
6-7 kwietnia 2002r. Białystok
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – IV miejsce
27-28 kwietnia 2002r. Łańcut