OSIĄGNIĘCIA

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 

PIŁKA SIATKOWA I SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

w latach 1999 - 2018

 

SEZON  2017/ 2018 

JUNIORKI

LIGA WOJEWÓDZKA - 5 miejsce
 
 
KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA - 5 miejsce
 
SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2018
 
JUNIORKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KOWALSKA AGATA/STĘPIEŃ WIKTORIA - 3 miejsce
BORSZEWSKA WIKTORIA/IWANKOWSKA ZUZANNA - 6 miejsce
RUDOL AGATA/WAJC KAROLINA - 13-16 miejsce
JANUSZEWSKA JULIA/ZIĘBA PAULA - 13-16 miejsce
Iława 02 06 2018
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KOWALSKA AGATA/STĘPIEŃ WIKTORIA - 9-12 miejsce
Mońki 26-27 06 2018
 
KADETKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BORSZEWSKA WIKTORIA/IWANKOWSKA ZUZANNA - 2 miejsce
KOWALSKA AGATA/STĘPIEŃ WIKTORIA - 3 miejsce
JANUSZEWSKA JULIA/ZIĘBA PAULA - 6 miejsce
RUDOL AGATA/WAJC KAROLINA - 9-12 miejsce
Iława 10 06 2018
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
BORSZEWSKA WIKTORIA/IWANKOWSKA ZUZANNA - 6 miejsce
KOWALSKA AGATA/STĘPIEŃ WIKTORIA - 7 miejsce
Iława 03 07 2018
 
MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WIATROWSKA HANNA/ZAPADKA DOMINIKA - 13-16 miejsce
SOŁOBODOWSKA NIKOLA/TASARZ MARIA - 17-24 miejsce
KREJA PAULINA/LEWKO NATALIA - 25-30 miejsce
Iława 10 06 2018
 
 
SEZON  2016/ 2017
 
 
JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA - III miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – V miejsce
Elbląg 23-26 lutego 2017
 
KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA - VII miejsce
 
SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2017
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
MEJKA NATALIA/SITNIK KAMILA - 1 miejsce
GRAJEWSKA ANNA/STĘPIEŃ WIKTORIA 2 miejsce
BLUDAU ALEKSANDRA/BIAŁECKA MARTYNA - 8 miejsce
RADUSZEWSKA SYLWIA/KOWALSKA AGATA - 9-12 miejsce
IWANKOWSKA ZUZANNA/JANUSZEWSKA JULIA - 13-16 miejsce
Iława 05 czerwca 2017rok.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
MEJKA NATALIA/SITNIK KAMILA - 3 miejsce
GRAJEWSKA ANNA/STĘPIEŃ WIKTORIA - 9-12 miejsce
Puck 27-28 czerwca 2017 roku
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
MEJKA NATALIA/SITNIK KAMILA - 9 miejsce
Częstochowa 25-26 lipca 2017 roku
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ WIKTORIA/BORSZEWSKA WIKTORIA - 6 miejsce
IWANKOWSKA ZUZANNA/JANUSZEWSKA JULIA - 9-12 miejsce
KOWALSKA AGATA/ RADUSZEWSKA SYLWIA - 9-12 miejsce
RUDOL AGATA/ZIEBA PAULA - 13-16 miejsce
Iława 07 06 2017 rok
 
MŁODZICZKI
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ WIKTORIA/BORSZEWSKA WIKTORIA - 2 miejsce
IWANKOWSKA ZUZANNA/JANUSZEWSKA JULIA - 5 miejsce
RUDOL AGATA/ZIEBA PAULA - 8 miejsce
WIATROWSKA HANNA/ZAPADKA DOMINIKA - 17-24 - miejsce
Iława 09 06 2017 rok
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ WIKTORIA/BORSZEWSKA WIKTORIA - 2 miejsce
IWANKOWSKA ZUZANNA/JANUSZEWSKA JULIA - 9-12 miejsce
KAMIEŃ KRAJEŃSKI 11-12 lipca 2017 rok
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ WIKTORIA/BORSZEWSKA WIKTORIA - 5 miejsce
KONSTANCIN JEZIORNA 22-23 lipca 2017 rok
 
 
SEZON  2015/ 2016 

JUNIORKI

LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – II miejsce, awans
Gdańsk 25-28 lutego 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - IV miejsce, 
Warszawa 11-13 marca 2016
 
KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – V miejsce, 
Iława 17-20 marca 2016
 
MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA - III miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – III miejsce, 
Warszawa 8-10 kwietnia 2016
 
 
SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2016
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 3 miejsce 
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 4 miejsce
GRAJEWSKA Anna, STĘPIEŃ Wiktoria – 7 miejsce
WRZESIŃSKA Weronika, RADUSZEWSKA Sylwia - 13-14 miejsce
Iława 3 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 3 miejsce 
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – 9-12 miejsce
Kamień Krajeński 22 czerwca 2016
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 9-12 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 13-16 miejsce 
Częstochowa 13-14 lipca 2016
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra - 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 2 miejsce
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika - 3 miejsce
KOWALSKA Monika, RADUSZEWSKA Sylwia - 9-12 miejsce
Iława 5 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra - 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 5-6 miejsce
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika - 7-8 miejsce
Puck 9 lipca 2016
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK XXII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra - 4 miejsce
Oborniki Śląskie 20-21 lipca 2016
 
MŁODZICZKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 1 miejsce
JĘDRYCHOWSKA Aleksandra, KOWALSKA Agata - 6 miejsce
BORSZEWSKA  WIKTORIA, JANUSZEWSKA JULIA - 9-12 miejsce 
RUDOL AGATA, STAŚKIEWICZ WIKTORIA - 17-19 miejsce
Iława 7 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 1 miejsce
Iława 5-6 lipca 2016
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Wiktoria, WRZESIŃSKA Weronika – 4 miejsce
Katowice 26-17 lipca 2016
 
JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WIŚNIEWSKI Dawid, RÓLKIEWICZ Roman – 3 miejsce
RYLL Mikołaj, CICHOCKI Aleks - 9-12
Iława 4 czerwca 2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
WIŚNIEWSKI Dawid, RÓLKIEWICZ Roman – 9-12 miejsce
Puck 21 lipca 2016
 
REPREZENTANCI POLSKI:
 
GORZKA Monika
 
GORZKA Monika, TRYBUŁA Agata
Eliminacjach Pucharu Świata Kobiet w Siatkówce Plażowej 
FIVB BEACH VOLLEYBALL WARMIA MAZURY GRAND SLAM OLSZTYN 2016
Olsztyn 13-19 czerwca 2016
GORZKA Monika, KŁODA Martyna
Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej Kobiet U-19 – eliminacje 
Larnaka, Cypr 27-30 lipca 2016

 

SEZON  2014 / 2015 
 
JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – I miejsce, awans
Iława 27 lutego - 1 marca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - I miejsce, awans
Iława 13-15 marca 2015
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - V miejsce
Wieliczka 15-19 kwietnia 2015
 
KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI – II miejsce, awans
Legionowo 6-8 marca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - IV miejsce
Bydgoszcz 24-26 kwietnia 2015
 
 
SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2015
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - 1 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 3 miejsce 
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 4 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 7 miejsce
LASKOWSKA Karolina, BLUDAU Aleksandra – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 9 czerwca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 2 miejsce 
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 3 miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 4 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 5 miejsce
Stare Jabłonki 6-7 lipca 2015
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - 4 miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – 9-12 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – 13-16 miejsce 
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – 13-16 miejsce
Janków Przygodzki 15-16 lipca 2015
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - 1 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 2 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 3 miejsce
LASKOWSKA Karolina, BLUDAU Aleksandra – 7 miejsce
BIAŁECKA Martyna, GRAJEWSKA Anna – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 14 czerwca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - 1 miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 2 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 3 miejsce
Warszawa 11-12 lipca 2015
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK XXI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - 2 miejsce 
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - 5 miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KORUSIEWICZ Sandra – 9-12 miejsce
Mysłowice 21-22 lipca 2015
 
MŁODZICZKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Wiktoria, KOWALSKA Monika – 4 miejsce
BUCIOR Barbara, BULIK Natalia – 9-12 miejsce
ŚWIĘTOCHOWSKA Zuzanna, RADUSZEWSKA Sylwia  – 9-12 miejsce
JĘDRYCHOWSKA Aleksandra, KOWALSKA Agata – 9-12 miejsce
KONOPKA Bianka, WRZESIŃSKA Weronika – 17-24 miejsce
Stare Jabłonki 27-28 czerwca 2015
 
JUNIORZY
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
WILEMSKI Szymon, RÓLKIEWICZ Robert  - 1 miejsce
WIŚNIEWSKI Dawid, RÓLKIEWICZ Roman – 9-12 miejsce
Stare Jabłonki 8 czerwca 2015
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
WILEMSKI Szymon, RÓLKIEWICZ Robert  - 9-12 miejsce
Warszawa 7-8 lipca 2015
 

 

 

SEZON  2013 / 2014

JUNIORKI
LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - awans
Warszawa 28 lutego - 2 marca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - III miejsce
klasyfikacja końcowa M.P.J - 9-12 miejsce
Bydgoszcz 14-16 marca 2014

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - awans
Iława 28-30 marca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - I miejsce
Iława 11-13 kwietnia 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - IV miejsce
Tuchola 7-11 maja 2014

MŁODZICZKI
LIGA WOJEWÓDZKA - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI - III-IV miejsce
Żuromin 15-16 marca 2014

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2014
 

JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
PIETROCZUK Monika, WRÓBLEWSKA Aleksandra – III miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – IV miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – V-VI miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - IX-XII miejsce 
Stare Jabłonki 11 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – IV miejsce 
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura – V-VI miejsce
PIETROCZUK Monika, WRÓBLEWSKA Aleksandra – VII-VIII miejsce
Stare Jabłonki 2-3 lipca 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - II  miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika – XIII-XVI miejsce
Krapkowice 16-17 lipca 2014
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - II miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona - IV miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – V-VI miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - IX-XII miejsce
GREC Dominika, LASKOWSKA Karolina - IX-XII miejsce
Stare Jabłonki 25 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona - III miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - IV miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra – XIII-XVI miejsce
Stare Jabłonki 12-13 lipca 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI XX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 
W SPORTACH LETNICH
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - III miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - IV miejsce 
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona – V-VI miejsce
Strzelin 26-27 lipca 2014
 
MŁODZICZKI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - II miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, KARPIŃSKA Joanna - III miejsce
NEUMAN Emilia, WASILEWSKA Oliwia – VII-VIII miejsce
LASKOWSKA Karolina, BIAŁECKA Martyna - XIII-XVI miejsce
KROPLEWSKA Marta, SPRYSZYŃSKA Paulina – XVII-XX miejsce
KONOPKA Bianka, WRZESIŃSKA Weronika – XXI-XXIV miejsce
Stare Jabłonki, Iława 16-17 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
TOMASZEWSKA Aleksandra, KARPIŃSKA Joanna - I miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - II miejsce
Stare Jabłonki 28-29 czerwca 2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI 
TOMASZEWSKA Aleksandra, KARPIŃSKA Joanna - III miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila – IX-XII miejsce
Warszawa 30-31 lipca 2014r.
 
JUNIORZY
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – V-VI miejsce
WILEMSKI Szymon, WIŚNIEWSKI Dawid – IX-XII miejsce
BURNY Bartosz, KARPIŃSKI Łukasz - XII-XIV
Stare Jabłonki 9 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – IX-XII miejsce
Stare Jabłonki 2-3 lipca 2014
 
KADECI
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor - III miejsce
WIŚNIEWSKI Dawid, ŻYCIŃSKI Mateusz – XIII- XVI miejsce
Stare Jabłonki 24 czerwca 2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
RÓLKIEWICZ Roman, MIELCZAREK Wiktor – V-VI miejsce 
Stare Jabłonki 12-13 lipca 2014
 
REPREZENTANCI POLSKI:
 
Maciej RUDOL
 
RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej 
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn U-23 - I miejsce 
Mysłowice, Polska 10-15 czerwca 2014
Akademickie Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn – II miejsce
Porto, Portugalia lipiec 2014
Mistrzostwa Europy U-22  w Siatkówce Plażowej Mężczyzn - ….. miejsce 
,Turcja 17-21 września 2014
 
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Kobiet U-19 – XX-XV miejsce 
Porto, Portugalia 29 lipca-3 sierpnia 2014
Mistrzostwa Europy U-18  w Siatkówce Plażowej Kobiet - II miejsce 
20-24 sierpnia 2014
 


SEZON  2012 / 2013

JUNIORKI
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – III miejsce O1 – 03 marca 2013r.Bydgoszcz   
 
KADETKI
LIGA  WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK – III miejsce 15 – 17 marca 2013r.Iława
 
MŁODZICZKI
LIGA  WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - IV miejsce

 

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2013

JUNIORKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
KULIŃSKA Iwona, PIETROCZUK Monika - II miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - V-VI miejsce
NOWOTNIK Laura, GORZKA Monika - IX-XII miejsce
KARPIŃSKA Joanna, TOMASZEWSKA Aleksandra - XIII-XVI miejsce
Stare Jabłonki 4 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
KULIŃSKA Iwona, PIETROCZUK Monika - III miejsce
Masie/k. Moniek 19-20 czerwca 2013
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - IX-XII miejsce
KULIŃSKA Iwona, PIETROCZUK Monika - XIII-XVI miejsce
Iława 16-18 lipca 2013


KADETKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - I miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona - II miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - V-VI miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra - IX-XII miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - XIII-XVI miejsce
Stare Jabłonki 12 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona - I miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - II miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - VII-VIII miejsce
Masie/k. Moniek 25-27 czerwca 2013
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

XIX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - V miejsce
NOWOTNIK Laura, KULIŃSKA Iwona - IX-XII miejsce
Łódź 25-27 lipca 2013


MŁODZICZKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
GORZKA Monika, KARPIŃSKA Joanna - I miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra - II miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - III miejsce
LASKOWSKA Karolina, WASILEWSKA Oliwia - XVII-XXIV miejsce
STRÓZIK Klaudia, GREC Dominika - XVII-XXIV miejsce
Iława 22 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
GORZKA Monika, KARPIŃSKA Joanna - II miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - III miejsce
TOMASZEWSKA Aleksandra, BLUDAU Aleksandra - VII-VIII miejsce
Masie/k. Moniek 13-14 lipca 2013
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
GORZKA Monika, KARPIŃSKA Joanna - IX-XII miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - IX-XII miejsce
Strzelin 19-21 lipca 2013r.

JUNIORZY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, GONDEK Dariusz - VII-VIII miejsce
WILEMSKI Szymon, RÓLKIEWICZ Robert - VII-VIII miejsce
BURNY Bartosz, RÓLKIEWICZ Radosław - IX-XII
Stare Jabłonki 3 czerwca 2013

KADECI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Robert, WILEMSKI Szymon - IV miejsce
BURNY Bartosz, RÓLKIEWICZ Roman - VII-VIII miejsce
Stare Jabłonki 13 czerwca 2013
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
RÓLKIEWICZ Robert, WILEMSKI Szymon - VII-VIII miejsce
Suwałki 26-27 czerwca 2013

REPREZENTANT POLSKI – MACIEJ RUDOL

RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej Finał - III miejsce

Niechorze 22.08.2013r
Mistrzostwa Europy U-22  w Siatkówce Plażowej - III miejsce

Warna- BUŁGARIA 15-18.08.2013r  
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mężczyzn U-21 - III miejsce

Umag, Chorwacja 20 -23 czerwca 2013



SEZON  2011 / 2012

JUNIORKI
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - III miejsce
1/8 FINAŁU MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – III miejsce O3 – 05 lutego 2012r.Malbork   
 
KADETKI
LIGA  WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
1/8 FINAŁU MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK – I miejsce 23 – 25 marca 2012r.Świecie
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK – III miejsce 20 – 22 kwietnia 2012r.Sandomierz
 
MŁODZICZKI
LIGA  WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  MŁODZICZEK – I miejsce
14 kwietnia 2012r.Iława   
PÓŁFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  MŁODZICZEK – I miejsce
05-06 maja 2012 r. Dabrowa Górnicza
FINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  MŁODZICZEK – III miejsce
18-20 maja 2012 r. Iława

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2012

JUNIORKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika - II miejsce
MALINOWSKA Beata, SZAŁKOWSKA Iza - III miejsce
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - IV miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura - VII-VIII miejsce
Stare Jabłonki 5 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika - III miejsce
MALINOWSKA Beata, SZAŁKOWSKA Iza - V-VI miejsce
STĘPIEN Aleksandra, PIETROCZUK Marta - V-VI miejsce
PUCK 25-26 czerwca 2012
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika - IX-XII miejsce
Kędzierzyn Koźle 27-29 lipca 2012


KADETKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura - I miejsce
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika - II miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - III miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - V-VI miejsce
Stare Jabłonki 20 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika - I miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - II miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura - III miejsce
PUCK 30 czerwca-1 lipca 2012
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

XVIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
PIETROCZUK Monika, NIEWIŃSKA Angelika - II miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - IX-XII miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura - XIII-XVI miejsce
Gorlice 20-22 lipca 2012

MŁODZICZKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Marta, STĘPIEN Aleksandra - I miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura - III miejsce
KARPIŃSKA Joanna, GORZKA Monika - V-VI miejsce
MEJKA Natalia, SITNIK Kamila - V-VI miejsce
Stare Jabłonki 18 czerwca 2012
VII MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK

O PUCHAR PREZESA PZPS
PIETROCZUK Marta, STĘPIEN Aleksandra - I miejsce
KULIŃSKA Iwona, NOWOTNIK Laura - VII-VIII miejsce
Strzelin 13-15 lipca 2012r.

JUNIORZY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – I miejsce
BALICKI Patryk, RÓLKIEWICZ Robert - IX-XII miejsce
RÓLKIEWICZ Radosław, GONDEK Dariusz - IX-XII miejsce
Stare Jabłonki 4 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – I miejsce
PUCK 25-26 czerwca 2012
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIORÓW
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – IV miejsce
Nowa Sól 24-26 lipca 2012

KADECI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KARPIŃSKI Łukasz, WILEMSKI Szymon - IV miejsce
BALICKI Patryk, RÓLKIEWICZ Robert - VI miejsce
RÓLKIEWICZ Radosław, ŻYCIŃSKI Mateusz - VIII miejsce
Stare Jabłonki 19 czerwca 2012
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
KARPIŃSKI Łukasz, WILEMSKI Szymon - IX-XII miejsce
BALICKI Patryk, RÓLKIEWICZ Robert - XII-XVI miejsce
PUCK 30 czerwca-1 lipca 2012

MŁODZICY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
RÓLKIEWICZ Roman, REUT Maciej - III miejsce

REPREZENTANT POLSKI – MACIEJ RUDOL

RUDOL Maciej, KOSIAK Maciej
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej Finał III miejsce

- 10-12.08.2012r Niechorze
Mistrzostwa Europy w Siatkówce Plażowej U-20  -  III miejsce

Hartberg, Austria 16-19.08.2012r

 



SEZON  2010 / 2011

JUNIORKI
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - II miejsce
1/8 FINAŁU MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – III miejsce O4 – 06 lutego 2011r.Chełmno   
 
KADETKI
LIGA  WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
1/8 FINAŁU MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK – IV miejsce 11 – 13 marca 2011r.Rumia

 
MŁODZICZKI
LIGA  WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  MŁODZICZEK – II miejsce
7-8 maja 2011r.Bydgoszcz   
PÓŁFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  MŁODZICZEK – IV miejsce
21-22 maja 2011 r. Dabrowa Górnicza

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2011

JUNIORKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, SZAŁKOWSKA Iza - V-VI miejsce
MALINOWSKA Beata, MICHALEWSKA Justyna - VII-VIII miejsce
KRUKOWSKA Adrianna, GRYSZ Aleksandra - IX-XII miejsce
PIETROCZUK Marta, KULIŃSKA Iwona - IX-XII miejsce
STĘPIEN Aleksandra, NOWOTNIK Laura - IX-XII miejsce
Star Jabłonki 31 maja 2011

KADETKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, MALINOWSKA Beata - II miejsce
SZAŁKOWSKA Iza, KRUKOWSKA Adrianna - IV miejsce
STĘPIEN Aleksandra, KULIŃSKA Iwona - V-VI miejsce
PIETROCZUK Marta, GRYSZ Aleksandra - VII-VIII miejsce
Star Jabłonki 14 czerwca 2011
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, MALINOWSKA Beata - II miejsce
SZAŁKOWSKA Iza, KRUKOWSKA Adrianna - V-VI miejsce
Star Jabłonki 9-10 lipca 2011
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH
PIETROCZUK Monika, MALINOWSKA Beata - VII-VIII miejsce

Radom 13-22 lipca 2011

MŁODZICZKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
GRYSZ Aleksandra, NOWOTNIK Laura - II miejsce
KRUKOWSKA Adrianna, STĘPIEN Aleksandra - III miejsce
PIETROCZUK Marta, KULIŃSKA Iwona - IV miejsce
VI MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK

O PUCHAR PREZESA PZPS
KRUKOWSKA Adrianna, STĘPIEN Aleksandra - VII-VIII miejsce
GRYSZ Aleksandra, PIETROCZUK Marta - XVII-XXIV miejsce
Stary Sącz  15 - 17 lipca 2011r.


JUNIORZY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – III miejsce
FAFINSKI Patryk, DUDULSKI Mateusz - IX-XII miejsce
JANUSZEWSKI Michał, PIEŃCZEWSKI Kamil - XIII-XVI miejsce
HARAŃ Dawid, MISZTAL Marcin -XIII-XVI miejsce
SZUSTKOWSKI Sebastian, KOSZCZKA Jakub - XVII-XIX miejsce
Stare Jabłonki 9 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – II miejsce
Star Jabłonki 3-4 lipca 2011
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIORÓW
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – III miejsce
Kędzierzyn Koźle 12 – 14  lipca 2011r.

KADECI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, ŁUKASIK Piotr - I miejsce
Stare Jabłonki 20 czerwca 2011
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, ŁUKASIK Piotr - II miejsce
Stare Jabłonki 20 czerwca 2011
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETÓW
XVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

STĘPIEŃ Przemysław, ŁUKASIK Piotr - I miejsce
Radom 23-24 lipca 2011

REPREZENTANT POLSKI – MACIEJ RUDOL

RUDOL Maciej, PEŁKA Paweł
MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN U-19,
9 miejsce, UMAG CHORWACJA, 22-26 06 2011rok.
MISTRZOSTWA EUROPY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN U-20,
5 miejsce, TEL AVIV IZRAEL, 27-30 07 2011rok.

 



SEZON  2009 / 2010

JUNIORKI
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – II miejsce
O5 – 07 marca 2010r.Iława   
PÓŁFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – IV miejsce
19 21 marca 2010 r. Bydgoszcz   

KADETKI
LIGA  WOJEWÓDZKA KADETEK – V-VI miejsce
 
MŁODZICZKI
LIGA  WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - II miejsce
1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
20 - 21 marca 2010r.Iława   
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI MŁODZICZEK – III miejsce
10 kwietnia 2010 r. Piątek k. Łodzi   

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2010

JUNIORKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PILEREK Sylwia, ŁAPACZ Rita - I miejsce
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna - V-VI miejsce
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata - VII-VIII miejsce
MICHALEWSKA Justyna, PIETROCZUK Marta - XIII-XVI miejsce
Stare Jabłonki 8 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PILEREK Sylwia, ŁAPACZ Rita - I miejsce
Gawrych Ruda 22-24 czerwca 2010
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita - II miejsce
Kędzierzyn Koźle 15-16 lipca 2010r.

KADETKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata - III miejsce
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna - IV miejsce
PIETROCZUK Marta, NOWOTNIK Laura - IX-XI miejsce
Giżycko 15 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna - V miejsce
SZAŁKOWSKA Izabela, MALINOWSKA Beata - VII-VIII miejsce
Gawrych Ruda 3-5 lipca 2010

MŁODZICZKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna  - I  miejsce
STĘPIEŃ Aleksandra, KULIŃSKA Iwona - IV miejsce
PIETROCZUK Marta, NOWOTNIK Laura - V miejsce
Iława 7 czerwca 2010
V MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK

O PUCHAR PREZESA PZPS

PIETROCZUK Monika, KRUKOWSKA Adrianna  - II  miejsce
Stary Sącz  19 - 20 czerwca 2010r.

JUNIORZY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – III miejsce
FAFINSKI Patryk, DUDULSKI Mateusz - IX-XII miejsce
JANUSZEWSKI Michał, PIEŃCZEWSKI Kamil - XIII-XVI miejsce
HARAŃ Dawid, MISZTAL Marcin -XIII-XVI miejsce
SZUSTKOWSKI Sebastian, KOSZCZKA Jakub - XVII-XIX miejsce
Stare Jabłonki 9 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – II miejsce
Suwałki 22-23 czerwca 2010
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIORÓW
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej – IX - XII miejsce
Kędzierzyn Koźle 15 – 16  lipca 2010r.

KADECI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej - I miejsce
SZUSTKOWSKI Sebastian, KOSZCZKA Jakub - IX-XII miejsce
Giżycko 16 czerwca 2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej - I miejsce
Suwałki 4-5 lipca 2010
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETÓW
XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

STĘPIEŃ Przemysław, RUDOL Maciej - III miejsce
Nowa Sól 24-25 lipca 2010r.

 



SEZON  2008 / 2009

JUNIORKI
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – II miejsce
20-22 luty 2008 r.  Białystok   

KADETKI
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – Eliminacje II miejsce
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – Finały III miejsce
 
MŁODZICZKI  
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - Eliminacje III miejsce

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2009

JUNIORKI


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PILAREK Sylwia, GANCARCZYK Aneta - I miejsce
ŁAPACZ Rita, KRUKOWSKA Marcelina - IV miejsce
Monika PIETROCZUK, Justyna MICHALEWSKA - V-VI miejsce
Amelia KRUKOWSKA, Izabela SZAŁKOWSKA - VII-VIII miejsce
Sylwia MUZYKA, Daria MAZIŃSKA - IX-XII miejsce
Star Jabłonki 12-13 czerwca 2009
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI
PILAREK Sylwia, GANCARCZYK Aneta  - II miejsce
Lublin
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
PILAREK Sylwia, GANCARCZYK Aneta  - VII-VIII miejsce
Łódź 14-15 lipca 2009r.

KADETKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
Monika PIETROCZUK/Justyna MICHALEWSKA -V-VI miejsce
Sylwia MUZYKA/Daria MAZIŃSKA -V-VI miejsce
Beata MALINOWSKA/ Izabela SZAŁKOWSKA -XIII-XVI miejsce
Star Jabłonki 15-16 czewca 2009

MŁODZICZKI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Monika, KRAKOWSKA Agnieszka - I miejsce
SZAŁKOWSKA Izabela, Malinowska Beata - III miejsce
Stare Jabłonki 2009
IV MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK

O PUCHAR PREZESA PZPS

PIETROCZUK Monika, KRAKOWSKA Agnieszka (PLAS Warszawa) - V-VI  miejsce
Łódź 6-7 czerwca 2009r.

CHŁOPCY

JUNIORZY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
7-8 Marek PILAREK, Przemysław STĘPIEŃ -VII-VIII miejsce
13-15 Mateusz DUDULSKI, Łukasz - XIII-XV mIEJSCE
Star Jabłonki 12-13 czerwca 2009

KADECI

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
Maciej RUDOL, Przemysław STĘPIEŃ - IV miejsce
Patryk FAFIŃSKI/Kamil PIŃCZEWSKI - XVII-XXIII miejsce
Michał JANUSZEWSKI/Dawid HARAŃ - XVII-XXIII miejsce
Marcin MISZTAL/Dawid STASZYNSKI - XVII-XXIII miejsce
15-16 czerwca 2009

MŁODZICY

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
STĘPIEŃ Przemysław, MAKROCKI Denis (SALOS Ostróda) - II miejsce
IV MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

O PUCHAR PREZESA PZPS

STĘPIEŃ Przemysław, MAKROCKI Denis (SALOS Ostróda) - V-VI  miejsce
Krosno 5-7 czerwca 2009r.



Sezon 2007/2008
 
SENIORKI
 
LIGA  WOJEWÓDZKA SENIOREK - I miejsce
PÓŁFINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET - I miejsce
Iława 28 - 30 marca 2008 rok
FINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET - II miejsce
Wodzisław Śląski 25 - 27 kwietnia 2008 rok
MECZE BARAŻOWE O WEJŚCIE DO II LIGI KOBIET
KS ARMATURA KRAKÓW :MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA 3:1
Kraków 17 05 2008r
MKS DUTAR ZRYW-VOLLEY IŁAWA  : KS ARMATURA KRAKÓW 3:2
Iława 24 05 2008r
 
JUNIORKI
 
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK - I miejsce
Iława 15 - 17 luty 2008 rok
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK - III miejsce
Mysłowice 14 - 16 marca 2008 rok
 
KADETKI
 
LIGA  WOJEWÓDZKA KADETEK - II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK  - III miejsce

Warszawa 29 luty - 02 marca 2008 rok
 
MŁODZICZKI
 
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - Udział w eliminacjach
 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2008
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - I miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - II miejsce
Iława 11 czerwca 2008r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - I miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - III miejsce
Warszawa 24 czerwca 2008r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - VII-VIII miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - IX-XII miejsce
Poręba 15-16 lipca  2008r.
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita  - I  miejsce
Iława 17 czerwca  2008r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita  - I  miejsce
Warszawa 01 lipca  2008r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
XIV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

PILAREK Sylwia, ŁAPACZ Rita  - II  miejsce
Kamień Krajeński 26-27 lipca  2008r.
 
JUNIORZY
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
URBAŃSKI Damian, BŁASZCZYK Łukasz  - IV miejsce
Iława 10 czerwca 2008r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIORÓW
URBAŃSKI Damian, BŁASZCZYK Łukasz  - IX-XII miejsce
Warszawa 24 czerwca 2008r.
 
REPREZENTANTKI POLSKI - PAULINA ESKA, SYLWIA PILAREK
 
SWATCH FIVB BEACH VOLLEY WORLD TOUR 2008 MAZURY OPEN
ESKA Paulina, FILIP Aleksandra (Wisław Kraków)  - eliminacje
Stare Jabłonki 02-08 czerwca 2008r.
 
IX MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI O PUCHAR BAŁTYKU
 
JUNIORKI
ESKA Paulina, FILIP Aleksandra (Wisław Kraków) III miejsce
KADETKI
PILAREK Sylwia, SOJA Izabella (MOS Będzin)  - I miejsce
Pobierowo 05 -10 lipca 2008r.
GRAND PRIX POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET 2008
ESKA Paulina, WIATR Joanna  - I miejsce
Kędzierzyn Koźle 18-20 lipca 2008r.
 
MISTRZOSTWA EUROPY U-20
ESKA Paulina, BRZOSTEK Monika (Rybnik, Łódź)  - II miejsce
San Salwo( Włochy) 05 -07  sierpnia 2008r.
MISTRZOSTWA EUROPY U-18
PILAREK Sylwia, SOJA Izabella (MOS Będzin)  - IX-XII miejsce
Loutraki ( Grecja) 28-31  sierpnia 2008r
SWATCH FIVB BEACH VOLLEY WORLD TOUR 2008 MYSŁOWICE OPEN
ESKA Paulina, FILIP Aleksandra (Wisław Kraków)  - Turniej główny
PILAREK Sylwia, SOJA Izabella (MOS Będzin)  - eliminacje
Mysłowice 02-07 września 2008r.

 



Sezon 2006/2007


JUNIORKI


LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – III miejsce
02–04 luty 2007 r.  Białystok
 
KADETKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK - I miejsce
09–11 luty 2007r. Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK - I miejsce
23–25 luty 2007r. Iława
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK - V miejsce
14–18 marca 2007r. Mysłowice
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH - IX -XII
05 - 08  maja 2007r.(eliminacje)Województwo Opolskie Kadra Województwa Warmińsko-Mazurskiego
(P. Eska, S. Pilarek, M. Żmudzińska, R. Łapacz, M. Krukowska, A. Krukowska)
 
MŁODZICZKI  

 

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - udział
 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2007
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - I miejsce
Iława 05 czerwca 2007r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - II miejsce
Iława 19 czerwca 2007r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - VI miejsce
Trzebież 27-29 lipca  2007r.
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - I  miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - II miejsce
Stare Jabłonki 09 czerwca  2007r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - II  miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - IV miejsce
Iława 26 czerwca  2007r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
XIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - V miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - XI miejsce
Trzebież24-25 lipca  2007r.
 
MISTRZOSTWA  POLSKI W  SIATKÓWCE  PLAŻOWEJ  KOBIET
 
„ SIMPLUS CUP 2007 „
Kołobrzeg 28 – 30 czerwca 2007r.
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - IX – XII miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - XIII - XVI miejsce
„ SIMPLUS CUP 2007 „
Mielno 05 – 07 lipca 2007r.
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - I – XVI  miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - I – XVI  miejsce
„ SIMPLUS CUP 2007 „
Mrągowo 19 – 21 2007r.
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - VII - VIII miejsce
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - Eliminacje
„ POMERANKA CUP 2007 „
Gdańsk 27 – 29 lipca 2007r.
GROMADZKA Monika , WIERZCHOWSKA Patrycja  - Eliminacje
ŁAPACZ Rita  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - Eliminacje

 



Sezon 2005/2006
 
JUNIORKI
 
LIGA  WOJEWÓDZKA JUNIOREK - II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ  MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK – III miejsce
3–5 luty 2006 r.  Tomaszów Lubelski
 
KADETKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK - III miejsce
17–19 marca 2006r. Warszawa
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH - II miejsce
30 kwietnia – 03 maja 2006r. Iława
Kadra Województwa Warmińsko – Mazurskiego
(Żmudzińska, Polak, Eska, Pilarek, Rogozińska)

MŁODZICZKI
 
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - III nmiejsce
13–16 października 2005r. Milicz
Kadra Województwa Warmińsko – Mazurskiego
(Polak, Pilarek, Łapacz, trener M. Pietroczuk)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - I  miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK - I miejsce
1-2 kwietnia 2006r. Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK - I miejsce
22-23 kwietnia 2006r. Iława
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – II miejsce
26-28 maja 2006r. Warszawa
 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2006
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
POLAK Patrycja  , ŻMUDZIŃSKA  Marta - I miejsce
ESKA  Paulina , PIETROCZUK Marzena - II miejsce
Iława 31 maja 2006r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
ESKA  Paulina , PIETROCZUK Marzena - I miejsce
POLAK Patrycja  , ŻMUDZIŃSKA  Marta - II miejsce
Gawrych Ruda  19 – 20 czerwca 2006r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
ESKA  Paulina , PIETROCZUK Marzena - XIII miejsce
POLAK Patrycja  , ŻMUDZIŃSKA  Marta - XV miejsce
Darłówko 11 – 12 lipca  2006r.
 
KADETKI  

 

MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - I  miejsce
POLAK Patrycja  , ŻMUDZIŃSKA  Marta  - III miejsce
Iława 10 czerwca  2006r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - II  miejsce
Gawrych Ruda  18  czerwca 2006r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
XII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH

ESKA  Paulina , PILAREK Sylwia  - V-VI    miejsce
Łódź 18 – 19 lipca  2006r.
 
MŁODZICZKI
 
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MŁODZICZEK

O PUCHAR PREZESA PZPS
PILAREK Sylwia , CICHOCKA  Karolina   -  I   miejsce
Sztutowo 26 – 27 czerwca  2006r.



Sezon 2004/2005
 
JUNIORKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK - III miejsce
 
KADETKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK - IV miejsce
4–6  marca 2005r. Tomaszów Lubelski
 
MŁODZICZKI
 
TURNIEJ  NADZIEI OLIMPIJSKICH - IV miejsce
14–17 października 2005r. Milicz
Kadra Województwa Warmińsko – Mazurskiego
(Żmudzińska, trener M.Pietroczuk)
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - II  miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK - II miejsce
09 – 10 kwietnia 2005r. Warszawa
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK - III miejsce
07 – 08   maja 2005r. Gdańsk
 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2005
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Marzena  - I miejsce
Iława 04 czerwca 2005r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Marzena  - II  miejsce
Lublin 22 czerwca 2005r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Marzena  - IX  miejsce
Police 12 -13 lipca 2005r.
 
KADETKI  

 

MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
ROGOZINSKA Oliwia , LEWANDOWSKA Bożena  - II miejsce
Iława 05 czerwca 2005r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
ROGOZINSKA Oliwia , LEWANDOWSKA Bożena  - II miejsce
Iława 29 czerwca 2005r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
XI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W  SPORTACH  LETNICH

ROGOZINSKA Oliwia , LEWANDOWSKA Bożena  - IX - XII  miejsce
Kozienice 15 -17 lipca 2005r.



Sezon 2003/2004
 
SENIORKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA SENIOREK - I  miejsce
PÓŁFINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI - II miejsce
20–21 marca 2004r. Iława
FINAŁ O WEJŚCIE DO II LIGI - III miejsce
Poznań 2-4 kwietnia 2004r.
 
JUNIORKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK - I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – I miejsce
27–29 luty 2004r. Iława
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – III miejsce
26–28 marca 2004r. Jawor
 
KADETKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – II miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK - III miejsce
5-7 marca 2004r. Węgrów  
 
MŁODZICZKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK  - III  miejsce
 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2004
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Magdalena  - I miejsce
Iława 05 czerwca 2004r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Magdalena  - I  miejsce
Warszawa 19 czerwca 2004r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
KĘDZIA Marta, PIETROCZUK Magdalena  - IX  miejsce
Piła 12 -14 lipca 2004r.
 
KADETKI  

 

MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
PIETROCZUK Marzena , Żmudzińska Marta   - I miejsce
ZDON  Aleksandra , SPITTAL Anna   - III miejsce
Iława 06 czerwca 2004r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
PIETROCZUK Marzena , Żmudzińska Marta   - III miejsce
ZDON  Aleksandra , LEWANDOWSKA Bożena   – IV miejsce
Warszawa  12 czerwca 2004r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
X OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W  SPORTACH  LETNICH

PIETROCZUK Marzena , Żmudzińska Marta   - XIII - XVI miejsce
ZDON  Aleksandra , LEWANDOWSKA Bożena  – XIII - XVI miejsce
Nowa Sól 20 – 22  lipca 2004r.



Sezon 2002/2003
 
JUNIORKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK -  I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – I miejsce
7-9 marca 2003r. Ząbrowo k/Iławy
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – II miejsce
15-7 kwietnia 2003r. Bielsko Biała
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK – V miejsce
2-6 maja 2003r. Iława
 
KADETKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KADETEK -  III miejsce
21-23 marca 2003r. Białystok
 
MŁODZICZKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - I  miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK -  III miejsce
12-13 kwietnia 2003r. Iława
 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2003
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - I miejsce
Iława 05 czerwca 2003r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - I  miejsce
Iława 19 czerwca 2003r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - IX -XII  miejsce
Nowa Sól  12 -14 lipca 2003r.
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - I  miejsce
POPIELARSKA Magdalena , ŁUSZCZAK Paulina  - III  miejsce
Iława 19 czerwca 2003r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - I  miejsce
POPIELARSKA Magdalena , ŁUSZCZAK Paulina  - IV  miejsce
Iława  12 czerwca 2003r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
IX OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W  SPORTACH  LETNICH
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - VII -VIII  miejsce
POPIELARSKA Magdalena , ŁUSZCZAK Paulina  – XIII - XVI  miejsce
Sopot 22– 24  lipca 2003r.



Sezon 2001/2002
 
JUNIORKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA JUNIOREK - III miejsce
 
KADETKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA KADETEK – I miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI KADETEK -  I miejsce
22 -24 marca 2002r. Łomża
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK – I miejsce
19 -21 kwietnia 200 r. Iława
VIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH,

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI  KADETEK – VI miejsce
1-5 maja 2002r. Sulechów
 
MŁODZICZKI
 
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK - I  miejsce
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK  - II miejsce
 6-7 kwietnia 2002r. Białystok
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK – IV miejsce
27-28 kwietnia 2002r. Łańcut

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 2002
 
JUNIORKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
Poza finałem
Iława 09 czerwca 2002r.
 
KADETKI
 
MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - II  miejsce
BEDNARSKA Anna , Rosińska Kamila  - III  miejsce
Iława 08 czerwca 2002r.
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - II  miejsce
BEDNARSKA Anna , PIETROCZUK Magdalena  - IV  miejsce
Białystok  23 czerwca 2002r.
FINAŁ MISTRZOSTW  POLSKI  KADETEK
VIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W  SPORTACH  LETNICH

KĘDZIA Marta, MRÓZ Karolina  - V - VI  miejsce
BEDNARSKA Anna , PIETROCZUK Magdalena  – XIII- XVI  miejsce
Milicz 23 – 24  lipca 2002r.

 


 

SIATKÓWKA PLAŻOWA SEZON 1999

JUNIORKI

FINAŁ  II MISTRZOSTW  POLSKI  JUNIOREK „ TRIADA CUP „
WITCZAK Emila, DRESZLER Kamila -  IX  miejsce
Olsztyn 30 lipca  – 01 sierpnia 1999r.

 

.