JAK NAJLEPIEJ PRZYGOTOWAĆ SIATKARKI ZRYWU DO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

Mija miesiąc przygotowań siatkarek Kris-Bus Zryw-Volley Iława do nowego sezonu Siatkówki Plażowej. Sztab szkoleniowy i zawodniczki pilnie pracują nad przygotowaniem zawodniczek, zarówno w technice jak też poprawiając elementy motoryki. Siatkarki Zrywu pracują pilnie w hali sportowej „Mechanik”, głównie skupiając się nad technika indywidualną oraz już po raz drugi korzystają z możliwości pracy na piasku trenując w hali Centrum Rekreacyjno Sportowego „Ukiel” w Olsztynie. 
 
Tym razem z okazji Dnia Kobiet działacze klubu, sztab szkoleniowy oraz nowy sponsor klubu KRIS-BUS zapewnili naszym siatkarkom trzygodzinny trening w hali specjalistycznej do treningu Siatkówki Plażowej. 
Trener Mieczysław Pietroczuk – z dużym spokojem, bardzo skoncentrowani nad poprawną pracą nad techniką oraz z determinacją w ciężkim treningu motorycznym dziewczęta systematycznie pracują, przygotowując się do nowego sezonu siatkówki plażowej. Nigdy wcześnie nie trenowaliśmy w lutym i marcu na piasku, dlatego mam wielka nadzieje że będziemy dobrze przygotowani do sezonu plażowego. Każdą minutę treningu na piasku poświęcamy nad pracą w elementach poruszania się zawodniczek po boisku zarówno w obronie w ataku oraz nad elementami bloku. Tam też jest okazja do pracy nad taktyka gry zespołu, zgrywanie elementów zarówno defensywnych jak i w ataku.
Powoli krystalizują się zespoły które będziemy zgłaszać do rozgrywek mistrzowskich. Teraz skupiamy się nad pracą z ośmioma parami które mam nadzieję będą gotowe do walki o medale Mistrzostw Województwa i awans do rozgrywek centralnych PZPS.
 
UWAGA !!! TRWA WIOSENNY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).