SIATKARKI ZRYWU ROZPOCZĘŁY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

Dla sztabu szkoleniowego i siatkarek Zrywu już na kilka dni po zakończeniu zmagań ligowych w halowej odmianie siatkówki, nastąpił czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu siatkówki plażowej. 
 
Większość zajęć ze względu na warunki atmosferyczne muszą być przeprowadzane w hali sportowej, oczywiście środki treningowe dostosowanie do gry w siatkówce plażowej, dotyczące zarówno techniki i taktyki gry.
Działacze klubu, sztab szkoleniowy oraz nowy sponsor klubu KRIS-BUS przygotowali walentynkową niespodziankę siatkarkom Zrywu spragnionym gry „na piasku”. 
W piątek 15 lutego 2019 roku zorganizowano wyjazd do Centrum Rekreacyjno Sportowego „Ukiel” w Olsztynie, celem przeprowadzenia treningu w hali dostosowanej do uprawiania Siatkówki Plażowej.
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk zafundowali naszym siatkarkom trzy godziny ciężkich zmagań, obok grymasu zmęczenia i potu na twarzach dziewcząt pojawił się uśmiech i radość z pracy na piasku.
Trener Mieczysław Pietroczuk -  cieszy mnie to, że gdy na jednym z treningów w ubiegłym tygodniu prowokacyjnie do wózka z piłkami wrzuciłem piłki do siatkówki plażowej na twarzach dziewcząt zauważyłem pozytywne rumieńce. One naprawdę to kochają a my mając okazję spełniać marzenia postanowiliśmy zorganizować wyjazd na trening do hali z piaskiem do Olsztyna. Na nasz apel o pomoc przy organizacji wyjazdu bez chwili wahania pozytywnie odpowiedział nowy sponsor klubu Kris-Bus Krzysztof Łyziński oraz grupka rodziców którym serdecznie dziękujemy.
Dziewczęta w liczbie sześciu par bardzo solidnie podeszły do nowych wymagań, które będziemy stawiać przed nowym sezonem plażowym. Bardzo ciężka praca, nowe środki treningowe i piasek pod nogami powodował ze chwilami brakowały oddechu i pot zalewał twarz. 
Mam nadzieje że w najbliższym okresie będziemy częściej mogli skorzystać z możliwości treningu i gry w hali z piaskiem i solidnie przygotować się do nowego sezonu. 
 
UWAGA !!! TRWA ZIMOWY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).