KADETKI ZRYWU ZWYCIĘSKIE BEZ STRATY SETA PO RUNDZIE REWANŻOWEJ W DRUGIM ETAPIE LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

Bez straty seta siatkarki MKS Zryw-Volley Iława zakończyły rozgrywki rundy rewanżowej w drugim etapie Ligi Wojewódzkiej Kadetek. Pokonując swoje rywalki występujące w grupie „G” kolejno UKS Green Volley Ełk, UKS Olimp Bartoszyce i SMS Ostróda II, 
 
Nasze siatkarki pewnie pokonały swoje rywalki i na pierwszym miejscu w tabeli zakończyły ten etap rozgrywek ligowych. Teraz przed kadetkami Zrywu Turniej Finałowy o miejsca 9-12, który zostanie rozegrany w Iławie w sobotę 9 lutego 2019 roku. Oprócz gospodyń siatkarek Zrywu w turnieju zagrają zespoły kadetek LKS Wel Lidzbark, UKS Olimp Bartoszyce i UKS Koszałek Opałek Węgorzewo.
Trener Mieczysław Pietroczuk – wyniki które osiągaliśmy na tym etapie rozgrywek świadczą o tym że nasze miejsce w rywalizacji ligowej w tym sezonie było znacznie wyżej. Niestety sport a szczególnie siatkówka weryfikuje chwile słabości zespołu w trakcie rozgrywek i potem musimy ponosić tego konsekwencje. Teraz pozostaje nam walka w jednym turnieju i mam nadzieję że dziewczęta zakończa rozgrywki na honorowym dziewiątym miejscu.
 
WYNIKI RUNDY REWANŻOWEJ:
UKS Green Volley Ełk 3:0 : MKS Zryw-Volley Iława  /22:25, 14:25, 12:25/
MKS Zryw-Volley Iława : UKS Olimp Bartoszyce 3:0 /25:12, 25:18, 25:10/
SMS Ostróda II : MKS Zryw-Volley Iława 0:3 /9:25, 16:25, 14:25/
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu,  Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA - libero oraz Joanna DĄBROWSKA, Paulina KREJA, Ewelina JARNICKA, Hanna WIATROWSKA, Natalia LEWKO, Anita SZEWCZYK.
TRENERZY: Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
TABELA „G”:
1. MKS Zryw-Volley Iława 6 12 18:1
2.UKS Olimp Bartoszyce 6 10 13:7
3.SMS Ostróda II 6 7 6:16
4.UKS Green Volley Ełk 6 7 4:17
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
 
UWAGA !!! TRWA ZIMOWY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).