WYGRANA KADETEK ZRYWU NA ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ETAPU ROZGRYWEK LIGOWYCH !!!

Pewnym zwycięstwem siatkarki MKS Zryw-Volley Iława zakończyły pierwszy etap Ligi Wojewódzkiej Kadetek. W rozegranym w sobotę 17 listopada 2018 roku w Iławie meczu nasze siatkarki były zdecydowanym faworytem i pewnie pokonały kadetki LUKS Wilczek Wilkowo 3:0. 
 
Pomimo problemów zdrowotnych, które uszczupliły skład naszego zespołu kadetki Zrywu dały pokaz skutecznej gry głównie na zagrywce i skutecznym ataku.
Teraz przed naszym zespołem występy w kategorii juniorek i gra w drugim etapie rozgrywek ligowych w którym nasz zespół zmierzy się w grupie ”G” z zespołami UKS Olimp Bartoszyce, UKS Green Volley Ełk i SMS Ostróda II. Najbliższy mecz już w sobotę 24 listopada 2018 roku nasze kadetki rozegrają przed własna publicznością z UKS Green Volley Ełk.
Trener Mieczysław Pietroczuk – mecz nie obfitował w emocje i nie był to pokaz wielkiej siatkówki młodzieżowej w naszym wykonaniu. Dopadły nas przed meczem drobne kontuje i dolegliwości dlatego w pełni skoncentrowani staraliśmy się szybko i zwycięsko zakończyć ten mecz. Więcej emocji wzbudzało w nas oczekiwanie na wynik meczu z Giżycka, który jeszcze mógł nam dać awans w przypadku zwycięstwa zespołu z Olsztyna. Nic takiego się nie stało gospodynie pewnie pokonały Absolwent i tylko pozostaje mi pogratulować awansu przeciwniczkom po sportowej rywalizacji naszych zespołów.
Teraz przed nami gra w grupie ”G” w drugiej fazie rozgrywek, niestety po zajęciu trzeciego miejsca w grupie pozostaje nam gra o miejsca 9-16.
 
MKS Zryw-Volley Iława : LUKS Wilczek Wilkowo 3:0 /25:14, 25:16,25:9/
KS MOSiR Giżycko : UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:1 / 30:28, 17:25, 25:21, 25:23/
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu,  Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Paulina KREJA, Paula ZIĘBA - libero oraz, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.
 
TABELA „D”:
1.UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 6 11 16:10
2.MOSiR Giżycko 6 10 14:8 
3.MKS Zryw-Volley Iława 6 9 14:9
4.UKS Wilczek Wilkowo 6 6 1:18
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
 
UWAGA !!! JESIENNY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).