JUNIORKI ZRYWU BEZ SZANS Z FAWORYTKAMI ROZGRYWEK LIGOWYCH !!!

W niedzielę 11 listopada 2018 roku przed własną publicznością w Iławie juniorki Zrywu podejmowały w pierwszym meczu ligi Wojewódzkiej zdecydowane faworytki rozgrywek siatkarki UKS Chemik Olsztyn. Pierwotnie mecz miał sią odbyć w Olsztynie ale w związku z problemami Chemika z halą działacze Zrywu wyrazili zgodę na rozegranie meczu w Iławie. 
 
Przed meczem odbyła się uroczystość wniesienia flagi Polski i z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości odśpiewano Hymn Polski – „Mazurka Dąbrowskiego”. 
Po patriotycznym wstępie do meczu od początku na boisku było widać doświadczenie zebrane na boiskach II Ligi Kobiet juniorek z Chemika, które dominowały głównie w każdym elemencie gry. Młode Siatkarki Zrywu tylko momentami nawiązywały wyrównaną grę i najlepsze wrażenie pozostawiły po pierwszej partii przegranej 23:25. Cały mecz zdecydowanie wygrały zawodniczki UKS Chemik Olsztyn 3:0.
Trener Mieczysław Pietroczuk – tak naprawdę to nasze dziewczęta wyczerpane meczem w kadetkach poprzedniego dnia, miały siły tylko na pierwszego seta. Dzielnie walczyły z doświadczonym zespołem Chemika, realizując nasze założenia taktyczne, niestety przegrana końcówka pierwszego seta odebrała nam siły i wiarę w dobry wynik w tym meczu.
Jestem pewien ze za kilka tygodni nasza gra będzie wyglądać znacznie lepiej i będziemy walczyć o medal Mistrzostw Województwa w meczach z Salosem, Ostródą i Warmissem.
 
MKS Zryw-Volley Iława : UKS Chemik Olsztyn 0:3 /23:25,19:25,12:25/
 
JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz, Julia JANUSZEWSKA, Paula ZIĘBA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
TABELA LIGI WOJEWÓDZKIEJ JUNIOREK:
 
1. UKS Warmiss Volley Olsztyn 3 5 6:6 
2.MKS Zryw-Volley Iława 4 5 7:9
3.UKS Chemik Olsztyn 2 4 6:0
4.SMS Ostróda 2 4 6:2
5.UKS Salos Ełk 3 3 1:9
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
 
UWAGA !!! JESIENNY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).