ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU NA KONIEC PIERWSZEJ RUNDY W FAZIE ROZGRYWEK GRUPOWYCH LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

Bardzo dobrze spisały się kadetki MKS Zryw-Volley Iława na zakończenie pierwszej rundy w fazie rozgrywek grupowych ligi wojewódzkiej. Siatkarki Zrywu w meczu wyjazdowym rozegranym w sobotę 20 października 2018 roku, pewnie pokonały gospodynie kadetki LUKS Wilczek Wilkowo 3:0.
 
Nasze młode zawodniczki od początku meczu narzuciły przeciwniczkom swoje warunki gry, pewnie zagrywając i skutecznie kończąc kontratak. Kolejny mecz doskonale w bloku zagrała Dominika Zapadka, zarówno zatrzymując pojedynczym blokiem środkowe przeciwniczek jak i w bloku podwójnym na skrzydłach. Spokojną grą kierowała młoda rozgrywająca kadetek Agata Rudol, pewnie dokonując dobrych wyborów w kierowaniu piłek do ataku.
Trener Mieczysław Pietroczuk – kolejny mecz i kolejna pochwała dla całego zespołu za realizację zadań taktycznych i atmosferę. Dziewczęta robią duże postępy z meczu na mecz. Gołym okiem widać jak coraz pewniej zagrywamy i gramy w przyjęciu zagrywki. Nasze atakujące mogą pewnie grać w ofensywie dzięki coraz lepszej grze rozgrywającej, natomiast szczelny blok pozwala nam coraz lepiej grać w obronie.
Cieszy mnie że po raz kolejny była okazja na wprowadzenie do zespołu rezerwowych młodziczek, które zaliczając kolejne minuty na boisku nabierają motywacji i większej pewności w treningu i w grze.
Na koniec pierwszej rundy zajmujemy drugie miejsce w grupie ustępując tylko zespołowi UKS Absolwent Sport Club Olsztyn, ale już stawiamy sobie za cel walkę o awans do kolejnej fazy rozgrywek wojewódzkich z pierwszego miejsca.
 
LUKS Wilczek Wilkowo : MKS Zryw-Volley Iława 0:3 /6:25, 13:25, 10:25/
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu,  Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA - libero oraz, Paulina KREJA, Maria TASARZ, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
TABELA „D”:
1.UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3 6 9:4
2.MKS Zryw-Volley Iława 3 5 8:3
3.MOSiR Giżycko 3 4 5:6
4.UKS Wilczek Wilkowo 3 3 0:9
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
 
UWAGA !!! JESIENNY NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).