DZIĘKI JUNIORKOM ZRYWU FAJNY JEST DZIEŃ NAUCZYCIELA !!!

W drugim meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorek siatkarki MKS Zryw-Volley Iława pewnie pokonały gospodynie meczu 3:0. 
 
Mecz rozgrywany w Hali OSiR w Ełku od początku rozgrywany był pod dyktando dobrze grających tego dnia Juniorek Zrywu, które pewnie i po dobrej grze pokonały przeciwniczki z UKS Salos Ełk. Bardzo dobra zagrywka i tradycyjnie skuteczna gra w kontrataku, kreowana głównie przez bardzo dobrze dysponowaną tego dnia rozgrywającą Zrywu Agatę Rudol, nie pozwalała przeciwniczkom na podjęcie wyrównanej gry. Bardzo dobra postawa libero z Iławy Agaty Kowalskiej, która nie tylko doskonale przyjmowała zagrywkę i broniła ale włączała się do wystawy sytuacyjnych piłek. 
Trener Mieczysław Pietroczuk – bardzo dziękuje naszym wspaniałym dziewczętom za najlepszy i jedyny prezent jaki otrzymałem na Dzień Nauczyciela. Takiej gry i takiego zespołu życzę wszystkim przyjaciołom, dla mnie te dziewczęta są wspaniałe bez względu na wynik meczu. Bardzo ciężko i na wysokim poziomie inteligencji pracujemy nad każdym elementem gry. Jak trzeba to z inicjatywy moich zawodniczek pracujemy przedłużając trening. Takiej grupy już dawno nie prowadziłem i jestem pewien że warto z nimi spędzać każdą chwilę. Cieszy mnie również że zabierane na zawody młodziczki Nikola Sołobodowska i Ewelina Jarnicka oraz libero kadetek Paula Zięba, nie zaliczają wycieczki ale wchodząc na stresie na zagrywkę skutecznie realizują swoje zadania. Na koniec pragnę po dwóch kolejkach ligowych dodać stwierdzenie że jak przegrywać to w tie breaku a jak wygrywać to do zera. Tak grają siatkarki Zrywu. 
 
MKS Zryw-Volley Iława : UKS Salos Ełk 3:0 /25:18, 25:19, 25:13/
 
 
JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz, Paula ZIĘBA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
UWAGA NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).