TYM RAZEM KADETKI ZRYWU ULEGŁY W PIĘCIU SETACH !!!

W drugim meczu grupy „D” Ligi Wojewódzkiej Kadetek młode siatkarki MKS Zryw-Volley Iława uległy liderowi UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:3. 
 
W meczu rozegranym w sobotę 13 października 2018 roku w hali sportowej „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, kadetki Zrywu dwa razy wychodziły na prowadzenie w meczu, by w końcu przegrać tie break 8:15. W decydujących momentach w grze naszych zawodniczek zabrakło siły ataku kończącego akcję oraz przyjęcia trudnych zagrywek przeciwniczek z Olsztyna.
Trener Mieczysław Pietroczuk – szkoda przegranego meczu, lecz mimo porażki widzę w naszym zespole duże rezerwy pozytywnych możliwości. My wciąż jesteśmy w okresie przygotowującym nasz zespół do lepszej gry, niestety z powodów finansowych nie pracowaliśmy na obozach przygotowawczych do sezonu. Ja bardzo wierzę w dziewczęta i obserwując ich zaangażowanie podczas treningów i w trakcie meczów ligowych jestem spokojny o rezultaty w kolejnych fazach rozgrywek ligowych. Już za tydzień wyjazdowe spotkanie kadetek w Wilkowie, które zakończy pierwszą rundę eliminacyjną w naszej grupie i mam nadzieję że wygrana pozwoli nam na zajęcie miejsca tuż za liderem. Wiele wskazuje że kolejne mecze naszych młodych siatkarek występujących w rozgrywkach ligowych juniorek pozwoli nam przygotować się do decydującej fazy w kadetkach.  
 
MKS Zryw-Volley Iława : UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:3 /28:25, 15:25, 25:10, 21:25, 8:15/
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu,  Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Joanna DĄBROWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA - libero oraz, Nikola SOŁOBODOWSKA, Maria TASARZ, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
UWAGA NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).