JUNIORKI ZRYWU PIĘCIOMA SETAMI ZAINAUGUROWAŁY ROZGRYWKI LIGOWE !!!

Juniorki MKS Zryw-Volley Iława od pięciosetowego pojedynku rozpoczęły zmagania ligowe wyjazdowym meczem z SMS Ostróda. W rozegranym w niedzielę 7 października 2018 roku w Ostródzie siatkarki z Iławy uległy gospodyniom 2:3. 
 
Pomimo porażki naszych zawodniczek był to dobry mecz rozgrywany na trudnym terenie. Juniorki Zrywu dwukrotnie doprowadzały do remisu grając bardzo dobrze zagrywką i blokiem, niestety tie break po myśli zakończyły gospodynie wygrywając 15:10.
Trener Mieczysław Pietroczuk – pomimo porażki naszego zespołu, jestem zadowolony z gry swoich zawodniczek. Szczególnie wygrane sety w których prowadziliśmy zdecydowaną wyrównaną walkę, okraszone bardzo skuteczna zagrywką i kontratakiem. Jestem pewien że nasza gra z meczu na mecz będzie bardziej efektywna, jesteśmy wciąż na etapie ciężkiego treningu i jeszcze przed nami etap gry na zupełnej świeżości.
Teraz przed juniorkami trudny mecz wyjazdowy z Salos Ełk, który rozegramy w niedzielę 14 października 2018 roku.
 
 SMS Ostróda : MKS Zryw-Volley Iława 3:2 /25:13, 18:25, 25:13, 16:25, 15:10/
 
JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz, Paula ZIĘBA, Joanna DĄBROWSKA,  Nikola SOŁOBODOWSKA, Maria TASARZ.
 TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
UWAGA NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).