ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU NA POCZĄTEK LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

Od pewnego i cennego zwycięstwa zmagania w Lidze Wojewódzkiej rozpoczęły kadetki MKS Zryw-Volley Iława. W meczu ligowym rozegranym w sobotę 6 października 2018 roku w hali sportowej „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie siatkarki Zrywu pokonały zespół KS MOSiR Giżycko 3:0. 
 
W każdym z trzech setów wyrównana gra toczyła się do połowy seta, potem następował zdecydowany okres skutecznej gry siatkarek z Iławy i to one wygrywając końcówki setów przechylały szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bardzo dobrze funkcjonował blok naszego zespołu, w tym elemencie górowała najwyższa w zespole Zrywu Dominika Zapadka. Bardzo trudna zagrywka powodowała że bardzo często piłka wracała na stronę młodych kadetek Zrywu i była okazja do skutecznej gry w kontrataku.
 
Bardzo ważnym elementem w grze siatkarek z Iławy była znakomita atmosfera na boisku, zdeterminowane i zmotywowane nasze zawodniczki były tego dnia drużyną w każdym calu.
Trener Mieczysław Pietroczuk – właśnie taką drużynę życzę sobie widzieć w każdym meczu. Walczącą i wspierającą się nawzajem w każdym momencie gry, rozpędzone w chwili euforii oraz pomagające sobie w trudnych momentach. Jestem przekonany że dziewczęta odrobiły pracę domową oglądając w telewizji grę naszych Mistrzów Świata i za naszą namową podążają właściwą drogą. Przed nami kolejne mecze kadetek i juniorek, które mam nadzieję będą równie dobrze zagrane przez nasz zespół. 
W sobotę 13 października 2018 roku o godzinie 11:00 kadetki Zrywu w hali sportowej „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie zagrają z zespołem UKS Absolwent Sport Club Olsztyn. Serdecznie zapraszamy sympatyków siatkówki.
 
MKS Zryw-Volley Iława : KS MOSiR Giżycko 3:0 /25:18, 28:26, 25:19/
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu,  Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Joanna DĄBROWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA - libero oraz, Nikola SOŁOBODOWSKA, Paulina KREJA, Maria TASARZ, Natalia LEWKO, Martyna BECKER.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
UWAGA NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).