PRZYGOTOWANIA SIATKAREK ZRYWU DO SEZONU !!!

Siatkarki MKS Zryw-Volley Iława w sezonie 2018/2019 będą występować w rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej Juniorek i Kadetek. Nasze zawodniczki i sztab szkoleniowy przygotowania do sezonu ligowego rozpoczęli na początku września na własnych obiektach. Okres przygotowawczy to oczywiście ciężka praca nad przygotowaniem motorycznym, również w tym czasie znalazło się miejsce na pracę nad techniką siatkarską i gry kontrolne.
 
Pod koniec okresu przygotowawczego siatkarki Zrywu dwukrotnie zmierzyły się w meczach kontrolnych z zespołem LKS Wel Lidzbark. W pierwszym meczu rozegranym w Iławie 19 września 2018 roku nasze zawodniczki wygrały 4:0 w rewanżu rozegranym w Lidzbarku w piątek 28 września 2018 roku ponownie wygrały siatkarki Zrywu 4:0. 
Były to cenne sprawdziany przygotowania formy sportowej siatkarek Zrywu do nowego sezonu, mamy nadzieję że przyczynia się do dobrej gry naszego młodego zespołu.
Siatkarki Zrywu sezon ligowy zainaugurują meczem przed własna publicznością w hali „ Mechanik” w sobotę 6 października 2018 roku o godzinie 11:00. Nasze siatkarki zmierzą się w meczu ligi Wojewódzkiej Kadetek z zespołem KS MOSiR Giżycko.
Natomiast w niedzielę 7 października juniorki Zrywu zmierzą się w meczu wyjazdowym z SMS Ostróda.
Trener Mieczysław Pietroczuk – przed nami kolejny nowy sezon ligowy, kolejne wyzwania przed młodym zespołem Zrywu. Bardzo pracowicie i z dużym zaangażowaniem dziewczęta pracowały w tym okresie przygotowawczym. Z duma i satysfakcja musimy przyznać że w naszym zespole jest świetna atmosfera, dziewczęta na każdym kroku pokazują swoje wielkie serce do pracy i z pasją przystępują do każdego treningu i meczu. Za atmosferę zespołu i dobre relacje odpowiadają nowi kapitanowie: Agata Rudol jako kapitan juniorek i Zuzanna Iwankowska odpowiadająca za drużynę kadetek. Do zespołu dołączyła duża grupa młodziczek, które robią systematycznie postępy i na pewno dostana wszystkie szanse na grę w tym sezonie.
Nasz sztab szkoleniowy i siatkarki zrobią wszystko żeby godnie reprezentować Klub i Iławę na sportowych arenach.
 
Pierwszy mecz kontrolny:
MKS Zryw-Volley Iława : LKS Wel Lidzbark 4:0 /25:9, 25:23, 25:15, 25:18/
JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Agata RUDOL kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Julia JANUSZEWSKA, Paula ZIĘBA, Hanna WIATROWSKA,.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
Drugi mecz kontrolny:
MKS Zryw-Volley Iława : LKS Wel Lidzbark 4:0 /25:19, 25:12, 25:18, 32:30/
JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Agata RUDOL kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Joanna DĄBROWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz, Paula ZIĘBA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Ewelina JARNICKA, Natalia LEWKO.
TRENERZY: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.
 
UWAGA NABÓR SIATKARSKI:
MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).