JEŚLI PRAGNIESZ STAWAĆ NA PODIUM I KSZTAŁTOWAĆ SWÓJ CHARAKTER DOŁĄCZ DO ZRYWU-VOLLEY IŁAWA !!!

Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży - tak wyglądają zajęcia treningowe w Zrywie-Volley IławaTo klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie wartości jak przyjaźń, wytrwałość, współpraca, punktualność - podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.
 
 
Po wakacjach MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
 
Oto szczegóły grup szkoleniowych.
 
SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.
 
GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.
 
Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 
 
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).
 
 
O klubie - trenerzy przybliżają swoje podejście do szkolenia dzieci i młodzieży oraz wychowania poprzez sport.
 
Międzyszkolny Klub Sportowy Zryw-Volley Iława jest klubem, w którym od 1986 roku szkolimy dzieci i młodzież w zakresie piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, kładąc duży nacisk na wychowawcze walory sportu. 
Szkolenie podstawowe w naszym klubie odbywa się w szkółce piłki siatkowej, gdzie dziewczęta i chłopcy już w wieku dziesięciu lat stawiają swoje pierwsze siatkarskie kroki.
W zajęciach uczestniczy liczna grupa dziewcząt i chłopców, będących pod fachową opieką pedagogiczną i trenerską. To właśnie tu rozwija się wspaniała pasja wielu już pokoleń siatkarek i siatkarzy, którzy oprócz ciężkich treningów poznają, czym jest przyjaźń, odwaga, punktualność, wytrwałość, pomoc i współpraca oraz wiele innych cech charakteru potrzebnych do lepszego życia.
Kadrę trenerską w naszym klubie stanowią Małgorzata i Marzena Pietroczuk - instruktorki sportu w zakresie piłki siatkowej oraz Mieczysław Pietroczuk - trener piłki siatkowej, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.         
Jako trenerzy możemy  poszczycić się wieloma wychowankami, którzy dalszą karierę sportową kontynuowali w klubach sportowych II, I oraz Plus Ligi Mężczyzn i Ligi Siatkówki Kobiet oraz byli powoływani do Kadry Narodowej Polski w Piłce Siatkowej i Siatkówce Plażowej. 
Wśród naszych wychowanków posiadamy medalistki Mistrzostw Polski, Europy oraz medalistę Mistrzostw Europy i Mistrza Świata w Siatkówce Plażowej.
Nasi zawodnicy i wychowankowie to wzorowi uczniowie, którzy potrafią pogodzić obowiązki ucznia z obowiązkami sportowca.
Od początku sportowej kariery naszych siatkarek i siatkarzy, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu. Nie pozostajemy obojętni na sygnały ze strony rodziców, nauczycieli i wychowawców na problemy w nauce i w zachowaniu naszych podopiecznych.
Stosujemy system nagradzania naszych wybitnych sportowców, którzy uzyskują bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, równocześnie zawodniczkom i zawodnikom, którzy mają problemy w pogodzeniu treningów z nauką w szkole, oferujemy pomoc w nadrobieniu zaległego materiału.
Jesteśmy pewni, że wychowanie przez sport jest pomysłem godnym poparcia oraz akceptacji z Państwa strony, dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy z naszym klubem będącym zrywem wielu młodych ludzi, którzy pokochali sport, a w szczególności piłkę siatkową.
To jest ten moment na rozpoczęcie Twojej kariery sportowej i czas na wspaniałą przygodę z siatkówką.
Dla naszych przyjaciół mamy dobrą radę: dość leniuchowania, pora na Zryw-Volley!
 
Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk