SREBRO I BRĄZ SIATKAREK PLAŻOWYCH ZRYWU W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK I PRZEPUSTKI DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI !!!

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Kadetek. Bardzo dobry występ w mistrzostwach zanotowały kadetki MKS ZRYW-VOLLEY Iława, które wystartowały w stawce dziewiętnastu zgłoszonych do zawodów zespołów. Siatkarki Plażowe Zrywu grając przed iławska publicznością po dobrej grze zdobyły srebrne medale mistrzostw – Zuzanna Iwankowska i Wiktoria Borszewska oraz zawody z brązowymi medalami na szyi zakończyły Wiktoria Stępień i Agata Kowalska.
 
 Obie pary zawodniczek z Iławy wystąpią przed własna publicznością w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek – eliminacje do OOM.
Pozostałe pary Zrywu zostały sklasyfikowane na miejscach: Paula Zięba i Julia Januszewska szóste miejsce oraz Agata Rudol i Karolina Wajc na miejscu dziewiątym.
Trener Mieczysław Pietroczuk – jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi z faktu uzyskania awansu do półfinałów. Cieszy nas bardzo ze dziewczęta potwierdziły nasze oczekiwania i już jesteśmy gotowi do jeszcze większej i skuteczniejszej pracy na treningach, tak by walczyć w lipcu o awans do kolejnego etapu rozgrywek. Myślę że jeśli czynniki zewnętrzne nie staną nam na drodze to mamy duże szanse by zagrać w Finałach Mistrzostw Polski – OOM w Mysłowicach.
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK
 
WYNIKI:
 
1.PEROWICZ KLAUDIA/ HERRMANN ZUZANNA - UKS ABSOLWENT SPORT-CLUB OLSZTYN
2.JANUSZEWSKA JULIA/ ZIĘBA PAULA - MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA
3.KOWALSKA AGATA/ STĘPIEŃ WIKTORIA - MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA
4.CHUDZIK ALEKSANDRA/ GODLEWSKA NATALIA - UKS ABSOLWENT SPORT-CLUB OLSZTYN
 
WYNIKI POZOSTAŁYCH ZESPOŁÓW ZRYWU:
 
6.ZIĘBA PAULA/ JANUSZEWSKA JULIA - MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA
9.RUDOL AGATA/ WAJC KAROLINA - MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA