ZWYCIĘSTWO SIATKAREK PLAŻOWYCH ZRYWU W TURNIEJU TOWARZYSKIM W OLSZTYNIE !!!

Bardzo dobrze spisały się siatkarki plażowe MKS ZRYW-VOLLEY Iława w Pierwszym Memoriale im. Piotra Koczana w Siatkówce Plażowej Juniorek. W turnieju rozgrywanym w dniach 26 - 27 maja 2018 roku w Olsztynie na boiskach IV LO wystąpiły cztery duety siatkarek Zrywu. 
 
Najlepiej w stawce szesnastu zespołów zgłoszonych przez wiodące kluby w Siatkówce Plażowej w Województwie spisała się para kadetek Zrywu Wiktoria Stępień i Agata Kowalska wygrywając turniej bez porażki. 
Pozostałe nasze zawodniczki Wiktoria Borszewska i Zuzanna Iwankowska, Agata Rudol i Karolina Wajc oraz Paula Zięba i Julia Januszewska uplasowały się solidarnie na miejscu 9-12. Był to dobry i cenny sprawdzian dla naszych zawodniczek przed Mistrzostwami Województwa w Siatkówce Plażowej Juniorek.
Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – zgodnie musimy stwierdzić że był to bardzo dobry sprawdzian formy naszych zawodniczek przed wojewódzkim championatem. Po raz pierwszy od bardzo wielu lat w mistrzostwach występujemy z tak młodymi zespołami ale możemy być spokojni o dobre występy naszych dziewcząt. Swoją pracowitością na treningach i wielkim zaangażowaniem i pasją w grze nasze zawodniczki pozwalają nam spokojnie i optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Walcząc i zwyciężając w deszczu w sobotę i w piekielnym słońcu w niedzielę nasza pierwsza para kadetek Wiktoria Stępień i Agata Kowalska udowodniła że będą się liczyć w walce o awans do Półfinałów Mistrzostw Polski.
 
WYNIKI
PIERWSZEGO MEMORIAŁU IM. PIOTRA KOCZANA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ JUNIOREK
OLSZTYN 26 – 27 MAJA 2018 ROK.
 
1. Stępień/Kowalska
2. Jaworska/Trzcińska
3. Czyjak/Orlicka
4. Dziemidowicz/Pieśko
5-6. Jasińska/Baranowska
5-6. Chudzik/Godlewska
7-8. Dąbrowska/Szczepańska
7-8. Rzodkiewicz/Żukowska
9-12. Karnicka/Ciesielska
9-12. Rudol/Wajc
9-12. Borszewska/Iwankowska
9-12. Zięba/Januszewska
13-16. Prejs/Sawicka
13-16. Kubiak/Walkiewicz
13-16. Szuszczewicz/Wiącek
13-16. Deliga/Kłodowska