ZRYW PRACOWICIE PRZYGOTOWUJE SIĘ DO NOWEGO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

Po zakończeniu sezonu przez siatkarki MKS ZRYW-VOLLEY Iława na piątym miejscu w Lidze Wojewódzkiej Juniorek i Kadetek, sztab szkoleniowy i zawodniczki przystąpiły do przygotowań do sezonu Siatkówki Plażowej. 
 
Pierwszy etap przygotowań to praca jeszcze w warunkach halowych nad techniką indywidualna zawodniczek pod kątem głównie przyjęcia zagrywki i wystawy piłki do ataku. Nad tymi elementami oraz nad motoryką zawodniczki pracowały od 20 lutego do 11 kwietnia 2018 roku.
Od 12 kwietnia 2018 roku rozpoczął się etap przygotowań do sezonu na boiskach plażowych, oczywiście tradycyjnie nasze siatkarki po własnoręcznym przygotowaniu boisk rozpoczęły prace na dwóch boiskach siatkówki plażowej w „Mechaniku”.
Trener Mieczysław Pietroczuk – bardzo mnie cieszy duże zaangażowanie w treningach zarówno starszych stażem zawodniczek jak i tych młodszych, które po raz pierwszy uczestniczą w treningu siatkówki plażowej. Pogoda dla naszych podopiecznych nie ma znaczenia, to raczej my trenerzy w trosce o ich zdrowie opóźnialiśmy wyjście na boisko piaszczyste. Okazało się że dziewczęta już wcześniej były przygotowane do treningu w bardzo niesprzyjającej aurze pogodowej, na każdy trening zabierały sprzęt do trenowania w hali i na boisku plażowym. 
W tym sezonie będziemy startować we wszystkich trzech kategoriach wiekowych, choć musze dodać że w bardzo odmłodzonym składzie. Pod koniec maja i w czerwcu nasze zawodniczki rozegrają mecze kontrolne, oraz będą brały udział w turniejach towarzyskich w Iławie, Olsztynie i w Toruniu. 
 
TETRMINARZ ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH:
 
JUNIORKI – 02 czerwca 2018 rok w Iławie
KADETKI – 10 czerwca 2018 rok w Iławie
MŁODZICZKI – 15 czerwca 2018 rok w Iławie
 
UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY IŁAWA.
 
Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy IV-VII) 
oraz Gimnazjum (klas II-III). 
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 
w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697
 
Więcej informacji o nas i o Klubie znajdziecie na stronie internetowej Klubu: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley