JUNIORKI ZRYWU PIĄTE W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ PO MECZACH BARAŻOWYCH Z WARMISSEM !!!

Dwa mecze barażowe, rozgrywane w dniach 17-18 lutego 2018 roku zadecydowały o zajęciu miejsca piątego przez siatkarki MKS Zryw-Volley Iława w Lidze Wojewódzkiej Juniorek w sezonie 2017/2018. Nasze juniorki w sobotę i niedzielę rywalizowały z UKS Warmiss Volley Olsztyn o wygranie tej dwumeczowej rozgrywki.
 
 Pierwszy mecz rozgrywany w Olsztynie siatkarki Zrywu wygrały 3:1 w setach: 25:18, 25:20, 10:25, 25:23, grając dobrze w trzech partiach tego meczu, niestety nie ustrzegły się chwili przestoju w secie trzecim.
W niedzielę grając przed własną publicznością juniorki Zrywu i Warmissu stworzyły dramatyczne widowisko z dobrym zakończeniem dla gospodyń, siatkarek z Iławy. Bardzo dobry mecz, który mógł się spodobać licznie przybyłej publiczności, dramaturgia w każdym secie i bardzo dużo ciekawych siatkarskich zagrań zarówno w ofensywie jak i w obronie po obu stronach siatki. Juniorki Zrywu zwyciężając 3:2 w setach: 19:25, 25:20, 19:25, 25:19, 15:10 zapewniły sobie piąte miejsce w rozgrywkach ligowych. Przed meczem odbyła się symboliczna uroczystość pożegnania dwóch zawodniczek Zrywu, które tym spotkaniem zakończyły swoją karierę juniorską w naszym klubie. Karolina Olszewska - trzy lata gry w naszym klubie oraz Kamila Sitnik która przez dziewięć lat reprezentowała barwy Zrywu we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawodniczki otrzymały bukiety tulipanów od trenerów Marzeny, Małgorzaty i Mieczysława Pietroczuk oraz gromkie brawa od koleżanek klubowych i kibiców. Kamili i Karolinie życzymy dużo pomyślności w seniorskiej siatkówce i godnego reprezentowania naszego Klubu.
Trener Mieczysław Pietroczuk – gratulacje dla całej drużyny za uzyskanie piątego miejsca w lidze, za rozegranie dwóch zwycięskich meczów z przeciwnikiem tradycyjnie trudnym, dobrze grającym, podobnie jak nasza drużyna walczącym przez cały sezon o finałową „czwórkę” ligi. 
Bardzo zależało nam na zwycięskim zakończenie rozgrywek ligowych w tym bardzo dla nas trudnym sezonie. Wiele zmian które wprowadziliśmy do naszych drużyn kadetek i juniorek przyniosły efekt. Ligę rozgrywek halowych kończymy w składzie, który z miesiąca na miesiąc powiększał się o nowe zawodniczki, które już w przyszłym sezonie będą dużym wzmocnieniem. Zawodniczki na które postawiłem spełniły nasze oczekiwania i wrzucone na „głęboką wodę” nabrały rutyny w grze i doświadczenia które będzie procentować w przyszłości i w nadchodzącym dla nas sezonie siatkówki plażowej.
Od wtorki rozpoczynamy przygotowania do sezonu „plażowego”, w pierwszej części z oczywistych względów w warunkach halowych, ale liczymy że po miesiącu udamy się na piaszczyste boiska by szlifować formę i dobrze przygotować się do nowego sezonu.
 
WYNIKI MECZÓW BARAŻOWYCH O MIEJSCE 5-8 W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ JUNIOREK:
Sobota 17 lutego 2018 rok – Olsztyn
UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN vs MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA 1:3 /18:25,20:25,25:20,23:25/
Niedziela 18 lutego 2018 roku – Iława
MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA vs UKS WARMISS VOLLEY OLSZTYN 3:2 /19:25,25:20,19:25,25:19,15:10/
  
JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Kamila SITNIK kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Wiktoria STĘPIEŃ, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Paula ZIĘBA, Agata RUDOL, Hanna WIATROWSKA, Karolina OLSZEWSKA, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA.
TRENERZY: Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. 
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY
 
Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy IV-VII) 
oraz Gimnazjum (klas II-III). 
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 
w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697
 
Więcej informacji o nas i o Klubie znajdziecie na stronie internetowej Klubu: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley