LIGOWE ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU W NOWYM ROKU !!!

Od zwycięstwa w rundzie rewanżowej Ligi Wojewódzkiej Kadetek rozpoczęły młode siatkarki MKS ZRYW-VOLLEY Iława. W rozegranym w niedzielę 07 stycznia 2018 roku w Olsztynie meczu kadetki Zrywu pokonały UKS ABSOLWENT SPORT CLUB Olsztyn 3:0 w setach 30:28, 25:23, 25:19. Bardzo cenne zwycięstwo dla naszych zawodniczek, tym bardziej że w meczu nie mogła wystąpić etatowa libero drużyny, chora Agata Kowalska.
 
Bardzo dramatyczny i decydujący był pierwszy set spotkania, grany na przewagi i obie drużyny miały taka samą ilość szans na zwycięstwo, więcej „zimnej krwi” zachowały kadetki Zrywu wygrywając 30:28. Druga i trzecia partia były grane pod dyktando siatkarek z Iławy, niesione wspaniałym dopingiem rodzinnym swoich kibiców dominowały we wszystkich elementach gry, głównie skutecznie rozbijały przyjęcie przeciwniczek skuteczną zagrywką.
Trener Mieczysław Pietroczuk – bardzo to cenne dla nas zwycięstwo, odniesione na boisku rywala, który podobnie jak my borykał się z problemami personalnymi w zespole. Bardzo ważne dla nas było odbicie się od dna które nas dopadło w końcówce roku. Cieszy nas  głównie to że oprócz zdecydowanej poprawy elementów w technice i taktyce gry, zespół zagrał wyśmienicie od strony mentalnej. Dziewczęta stworzyły fajna atmosferę na boisku i wspólnie z rodzinami na trybunach naszych siatkarek nareszcie tworzymy kompletny zespół. Wciąż zachowujemy szanse na awans do finałowej „czwórki” ligi, teraz przed nami kolejne ostatnie dwa mecze i mam nadzieje że pozostaniemy w walce ligowej do końca.
Nasze kadetki w najbliższa sobotę 20 stycznia 2018 roku w Iławie rozegrają mecz z UKS CHEMIK Olsztyn, natomiast w niedziele 21 stycznia 2018 roku ostatni mecz tej rundy w Ostródzie z SMS.
 
WYNIKI GRUPA „E”:
 
UKS Chemik Olsztyn vs SMS Ostróda 3:1 (19:25, 25:11, 25:19, 25:20)
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn vs MKS Zryw-Volley Iława 0:3 (28:30, 23:25, 19:25)
 
TABELA GRUPY „E”:
 
1.SMS Ostróda 4 7 10:4
2.UKS Chemik Olsztyn 4 7 9:6
3.MKS Zryw-Volley Iława 4 5 6:9
4.UKS Absolwent Sport Club Olsztyn4 5 5:11
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Wiktoria STĘPIEŃ- kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Agata RUDOL, Dominika ZAPADKA , Paula ZIĘBA - libero oraz Hanna WIATROWSKA, Nikola SOŁOBODOWSKA.
TRENERZY: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk. 
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY
 
Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy IV-VII) 
oraz Gimnazjum (klas II-III). 
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 
w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697
 
Więcej informacji o nas i o Klubie znajdziecie na stronie internetowej Klubu: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley