XXIV ŚWIATECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2017 – SPOTKANIE SIATKARSKICH POKOLEŃ!!!

Tradycyjnie w przeddzień Wigilii świąt Bożego Narodzenia, tym razem w sobotę 23 grudnia 2017 roku odbyło się siatkarskie, rodzinne spotkanie wychowanków, zawodniczek, zawodników, trenerów, rodziców i sympatyków MKS ZRYW-VOLLEY Iława. Organizatorzy Gali Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk wśród gości honorowych zaprosili osobistości szczególnie zasłużone dla siatkówki Zrywu: Patrycję Polak oraz Macieja Rudola. 
 
Wybitni wychowankowie naszego klubu z rąk trenera Mieczysława Pietroczuka odebrali honorowe wyróżnienia: Patrycja Polak – siatkarka 30 lecia Zrywu - za wybitny wkład  w rozwój oraz popularyzację Piłki Siatkowej Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY Iława na arenie międzynarodowej udział w Eurovolley Kobiet 2017. Maciej Rudol - Za wybitny wkład  w rozwój oraz popularyzację Piłki Siatkowej Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY Iława na arenie międzynarodowej i zdobycie brązowego medalu w Finale WORLD TOUR OPEN  Xiamen – Chiny 2017.
Tegoroczne obchody rozpoczęły się w czwartek 21 grudnia 2017 roku od turnieju minisiatkówki najmłodszych adeptów Szkółki Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.
W sobotę tradycyjnie Gala rozpoczęła się od turnieju wymyślonego przed kilku laty przez wychowanków Zrywu – „Złoty Sęk”. Ten turniej cieszy się dużą popularnością wśród męskiej części wychowanków a nad organizacją jak zawsze czuwa Maciek Rudol.
Kolejnym punktem Gali jest jak zawsze sympatyczna chwila na wyróżnienia dla siatkarek, wychowanków oraz osób które przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji siatkówki Zrywu. Wśród wyżej wyróżnionych Patrycji Polak i Macieja Rudola w tym roku trenerzy wyróżnili Wiktorie Stępień, Wiktorię Borszewską za zajęcie piątego miejsca w Finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek 2017 i Kamilę Sitnik za zajęcie dziewiątego miejsca w Finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek 2017. W tym momencie była chwila na tradycyjne zdjęcie wszystkich uczestników Świątecznej Gali.
Kolejnym punktem Gali są towarzyskie mecze w których kolejno spotykają się: aktualna kadra siatkarek MKS ZRYW-VOLLEY Iława oraz wychowankowie natomiast na koniec męska część wychowanków podzielona na „młodych” i „starych” rozgrywa swój towarzyski bój honorowy.
Trener Mieczysław Pietroczuk – bardzo cieszy nas że jak co roku Gala Zrywu cieszy się dużą popularnością i na nasz apel – zaproszenie zgłaszają się i przebywają jakże bliskie nam osoby, które z nami kiedyś spędzili fajny czas na treningach i podczas zawodów. Bardzo wzruszam się gdy witając się nasi wychowankowie mówią do mnie – „witaj tato” i nie są to moje córki. Dla takich pięknych chwil warto dalej pracować i szlifować nowe talenty. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim za to kolejne spotkanie i w tych dniach składamy serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności w nadchodzącym nowym roku 2018.
 
XXIV ŚWIATECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2017
 
TURNIEJ „Złoty sęk”:
 
1.Rólkiewicz Robert/Wilemski Szymon
2.Gondek Dariusz/Rólkiewicz Roman
3.Dudulski Mateusz/Błaszczyk Łukasz
4.Januszewski Michał/Pieńczewski Kamil
5-6.Karpiński Jacek/Rząca Krzysztof oraz Pilarek Marek/Misztal Marcin
7.Karpiński łukasz/Burny Bartosz
8.Urbański Damian/Rólkiewicz Radosław
 
Mecz Piłki Siatkowej Kobiet – Wychowankowie : MKS ZRYW-VOLLEY Iława 3:0 /25:20,25:20,15:12/
Wychowankowie w składzie: Monika Gromadzka kapitan zespołu, Monika Pietroczuk, Laura Nowotnik, Sylwia Pilarek, Marta Pietroczuk, Monika Gorzka, Anna Grajewska, Aleksandra Bludau, Iwona Kulińska – libero.
Trener: Małgorzata Pietroczuk.
Juniorki MKS ZRYW-VOLLEY Iława w składzie: Kamila Sitnik - kapitan zespołu, Wiktoria Stępień,  Zuzanna Iwankowska, Karolina Wajc, Zuzanna Świętochowska, Wiktoria Borszewska, Agata Kowalska - libero oraz Agata Rudol, Julia Januszewska, Karolina Olszewska, Paula Zięba, Dominika Zapadka, Hanna Wiatrowska.
Trener: Marzena Pietroczuk.
 
Mecz Piłki Siatkowej Mężczyzn – Wychowankowie „Starzy” : Wychowankowie „Młodzi” 2:0 /25:21,25:18/
Wychowankowie „Starzy” w składzie: Krzysztof Rząca, Łukasz Błaszczyk, Mateusz Dudulski, Marcin Misztal, Patryk Fafiński, Marek Pilarek, Michał Januszewski, Kamil Pieńczewski.
Trener: Damian Urbański.
Wychowankowie „Młodzi” w składzie: Szymon Wilemski, Dariusz Gondek, Radosław Rólkiewicz, Robert Rólkiewicz, Roman Rólkiewicz, Łukasz Karpiński, Bartosz Burny.
Trener: Maciej Rudol.
 
UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY
 
Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy IV-VII) 
oraz Gimnazjum (klas II-III). 
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 
w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697
 
Więcej informacji o nas i o Klubie znajdziecie na stronie internetowej Klubu: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley