SPARTANKI Z BRANIEWA ZA MOCNE DLA KADETEK ZRYWU !!!

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej Kadetek siatkarki MKS ZRYW-VOLLEY Iława w Braniewie 20 października 2017 roku zmierzyły się z faworytem tegorocznych rozgrywek SPS Sparta. Młode siatkarki Zrywu uległy grającym bardzo dobrze „Spartankom” z Braniewa 0:3 w setach 12:25, 12:25, 9:25. Nasze zawodniczki osłabione brakiem etatowej rozgrywającej Wiktorii Stępień, trafiły na bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużynę gospodyń. Bardzo dzielnie w roli kapitana i na pozycji rozgrywającej zadebiutowała Agata Rudol, która w tym meczu musiała sprawować jakże ważne dwie role.
 
Trener Mieczysław Pietroczuk – nasze dziewczęta bardzo dzielnie walczyły na jak zawsze trudnym terenie w Braniewie. Szkoda ze zabrakło naszej etatowej rozgrywającej, ale z drugiej strony mogliśmy oglądać narodziny talentu Agatki Rudol, która na tej trudnej pozycji trenuje od miesiąca i bardzo dobrze poprowadziła nasz zespół w tym meczu. Jestem przekonany że gdyby procent skuteczności na przyjęciu w naszym zespole był wyższy, mogliśmy pokusić się o lepszy wynik. Teraz musimy skupić się nad walką o drugie miejsce w grupie eliminacyjnej, następnie włączyć się do walki w fazie finałowej ligi.
 
KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Paula ZIĘBA, Hanna WIATROWSKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.
 
WYNIKI ELIMINACJE GRUPA „B” KADETKI
 
1 mecz SPS Sparta Braniewo : MKS Zryw-Volley Iława 3:0 /25:12, 25:12, 25:9/
2 mecz UKS Jantar Gołdap : UKS Salos Ełk 0:3 /15:25, 6:25, 14:25/
 
TABELA GRUPY „B” po 1 kolejce:
 
1.SPS Sparta Braniewo 2 4 6:0
2.UKS Salos Ełk 2 3 4:3
3.MKS Zryw-Volley Iława 2 3 3:4
4.UKS Jantar Gołdap 2 2 0:6
 
Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/
 
UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY
 
Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy III-VII) 
oraz Gimnazjum (klas II-III). 
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek 
w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697
 
Więcej informacji o nas i o Klubie znajdziecie na stronie internetowej Klubu: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley