JUNIORKI ZRYWU ZWYCIĘSTWEM ZAINAUGUROWAŁY ROZGRYWKI LIGOWE !!!

Od zwycięstwa siatkarki MKS ZRYW-VOLLEY Iława rozpoczęły tegoroczne zmagania w Lidze Wojewódzkiej Juniorek. W niedzielę 1 października 2017 roku w Hali Sportowej „Mechanik” w Iławie gospodynie juniorki Zrywu pokonały UKS WARMISS VOLLEY Olsztyn 3:0 w setach 25:19, 28:26, 25:22. Siatkarki Zrywu zagrały bardzo dobre spotkanie z zawsze groźnym zespołem z Olsztyna, grając bardzo dobrze na zagrywce i w obronie a w konsekwencji skutecznie w kontrataku.

Dużą dramaturgią charakteryzował się drugi set, w którym siatkarki z Olsztyna dominowały od początku prowadząc z dużą przewagą punktową, nasze siatkarki po raz kolejny pokazały że mają charakter i skutecznie rozegrały na swoją korzyść dramatyczną końcówkę seta.
Trener Mieczysław Pietroczuk -  to był bardzo dobry mecz naszych zawodniczek, cenne zwycięstwo i pierwsze ligowe punkty, które cieszą najbardziej. Duże zmiany w strukturze zespołu w stosunku do poprzedniego sezonu powodują że podobnie jak w kadetkach jesteśmy na etapie zgrywania poszczególnych formacji. Bardzo mnie cieszy że ten odmłodzony zespół potrafi walczyć w tych trudnych momentach i co najważniejsze zwyciężać.
Przed nami kolejne mecze eliminacyjne w grupie „B” Ligi Wojewódzkiej Juniorek z UKS Chemik Olsztyn oraz UKS Absolwent Sport Club Olsztyn.

JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Kamila SITNIK - kapitan zespołu, Wiktoria STĘPIEŃ,  Zuzanna IWANKOWSKA, Karolina WAJC, Zuzanna ŚWIETOCHOWSKA, Sylwia RADUDZEWSKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Karolina OLSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Hanna WIATROWSKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.

WYNIKI ELIMINACJE GRUPA „B” – JUNIORKI

1 mecz UKS Chemik Olsztyn : UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:0 /25:9, 25:11, 25:18/
2 mecz MKS Zryw-Volley Iława : UKS Warmiss Volley Olsztyn 3:0 /25:19, 28:26, 25:22/

TABELA GRUPY „B” po 1 kolejce:

1.UKS Chemik Olsztyn 1 2 3:0
2.MKS Zryw-Volley Iława 1 2 3:0
3.UKS Warmiss Volley Olsztyn 1 1 0:3
4.UKS Absolwent Sport Club Olsztyn1 1 0:3

Wyniki poszczególnych meczów we wszystkich kategoriach ligowych oraz tabele można śledzić na: http://system.wmzps.org/

UWAGA NABÓR !!! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY

Zajęcia z Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów Szkoły Podstawowej (klasy III-VII)
oraz Gimnazjum (klas II-III).
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek
w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.