JEŚLI PRAGNIESZ STAWAĆ NA PODIUM I KSZTAŁTOWAĆ SWÓJ CHARAKTER DOŁĄCZ DO ZRYWU-VOLLEY IŁAWA !!!

Wysoki poziom sportowy, ale głównie działania wychowawcze kształtujące charaktery dzieci i młodzieży - tak wyglądają zajęcia treningowe w Zrywie-Volley IławaTo klub, którego zawodniczki i zawodnicy często sięgali po zaszczytne sportowe trofea, ale w ich przygodzie ze sportem liczy się nie tylko rywalizacja. To także takie wartości jak przyjaźń, wytrwałość, współpraca, punktualność - podkreślają trenerzy i zapraszają dzieci oraz młodzież na treningi w klubie pasjonatów siatkówki.
 

Czytaj więcej: JEŚLI PRAGNIESZ STAWAĆ NA PODIUM I KSZTAŁTOWAĆ SWÓJ CHARAKTER DOŁĄCZ DO ZRYWU-VOLLEY IŁAWA !!!

XXIII MISTRZOSTWA IŁAWY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET, MĘŻCZYZN I MIESZANE 2018 !!! CZWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

W niedzielę 5 sierpnia 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbył się Turniej Mistrzostw Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet, Mężczyzn i Mieszanych. Był to równocześnie czwarty Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn z Cyklu LATO Z BEACH VOLLEY 2018. 
 

Czytaj więcej: XXIII MISTRZOSTWA IŁAWY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KOBIET, MĘŻCZYZN I MIESZANE 2018 !!! CZWARTY TURNIEJ...

WOLONTARIUSZE ZRYWU - WZOROWA PRACA PODCZAS FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR WARSZAWA 2018 !!!

Dostąpiliśmy zaszczytu po raz czternasty brać udział jako wolontariusze - obsługa techniczna zawodów w jednej z największych imprez Siatkówki Plażowej rangi światowej w Polsce tym razem FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR WARSZAWA 2018.

Czytaj więcej: WOLONTARIUSZE ZRYWU - WZOROWA PRACA PODCZAS FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR WARSZAWA 2018 !!!

TRZECI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

W niedzielę 22 lipca 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbył się Trzeci Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn z Cyklu LATO Z BEACH VOLLEY 2018. Tym razem do turnieju żeńskiego zgłosiło się sześć zespołów natomiast wśród mężczyzn rywalizowało dziesięć par siatkarzy plażowych.
 

Czytaj więcej: TRZECI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

DRUGI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

W niedzielę 24 czerwca 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbył się Drugi Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn z Cyklu LATO Z BEACH VOLLEY 2018. Tym razem do turnieju żeńskiego zgłosiło się sześć zespołów natomiast wśród mężczyzn rywalizowało pięć par siatkarzy plażowych.
 

Czytaj więcej: DRUGI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!