SZKÓŁKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY IŁAWA WRACA DO TRENINGÓW NA HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ !!!

Już w najbliższy piątek 22 maja 2020 od godzinie 16:30 trenujemy w Hali Sportowo-Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11b 
 
Treningi odbywać się będą każdy piątek od godziny 16:30 do 18:00,18:30 
Prosimy o przekazanie informacji do znajomych ze szkółki Zrywu !!!

Czytaj więcej: SZKÓŁKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY IŁAWA WRACA DO TRENINGÓW NA HALI SPORTOWO-WIDOWISKOWEJ !!!

PIERWSZY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2019. DOMINACJA ZESPOŁÓW Z IŁAWY !!!

W niedzielny poranek 21 lipca 2019 roku na plaży miejskiej „dzika plaża” w Iławie odbyła się inauguracja zawodów siatkówki plażowej z cyklu Lato z Beach Volley 2019. Bardzo dobrze spisały się zespoły z Iławy i okolic, dominując zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn.
 

Czytaj więcej: PIERWSZY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2019. DOMINACJA...

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK W RAMACH XXV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH – LUBUSKIE 2019. SIATKARKI ZRYWU TRZYNASTE !!!

W Drzonkowie w dniach 15-16 lipca 2019 roku odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. 

Czytaj więcej: FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK W RAMACH XXV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY...

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA oraz IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU,TURYSTYKI I REKREACJI Zapraszają na ZAWODY SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2019

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA oraz IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU,TURYSTYKI I REKREACJI zapraszają na ZAWODY SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2019

Czytaj więcej: MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA oraz IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU,TURYSTYKI I REKREACJI...

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK, ELIMINACJE DO XXV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH – LUBUSKIE 2019. AWANS SIATKAREK ZRYWU !!!

W dniach 06 – 07 lipca 2019 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbył się Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek, Eliminacje do XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich – Lubuskie 2019. 
 

Czytaj więcej: PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK, ELIMINACJE DO XXV OGÓLNOPOLSKIEJ...