DRUGI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

W niedzielę 24 czerwca 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbył się Drugi Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn z Cyklu LATO Z BEACH VOLLEY 2018. Tym razem do turnieju żeńskiego zgłosiło się sześć zespołów natomiast wśród mężczyzn rywalizowało pięć par siatkarzy plażowych.
 

Czytaj więcej: DRUGI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

PIERWSZY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

W niedzielę 17 czerwca 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbył się Pierwszy Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn z Cyklu LATO Z BEACH VOLLEY 2018. Do turnieju w kategorii kobiet zgłosiło się osiem zespołów natomiast w turnieju męskim wystąpiło sześć duetów.
 

Czytaj więcej: PIERWSZY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018 !!!

MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA oraz IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI Zapraszają na ZAWODY SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018

MIĘDZYSZKOLNY  KLUB  SPORTOWY ZRYW-VOLLEY  IŁAWA oraz IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI Zapraszają  na ZAWODY  SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2018

Czytaj więcej: MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA oraz IŁAWSKIE CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I...

SREBRO I BRĄZ SIATKAREK PLAŻOWYCH ZRYWU W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK I PRZEPUSTKI DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI !!!

W niedzielę 10 czerwca 2018 roku na Plaży Miejskiej w Iławie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Kadetek. Bardzo dobry występ w mistrzostwach zanotowały kadetki MKS ZRYW-VOLLEY Iława, które wystartowały w stawce dziewiętnastu zgłoszonych do zawodów zespołów. Siatkarki Plażowe Zrywu grając przed iławska publicznością po dobrej grze zdobyły srebrne medale mistrzostw – Zuzanna Iwankowska i Wiktoria Borszewska oraz zawody z brązowymi medalami na szyi zakończyły Wiktoria Stępień i Agata Kowalska.
 

Czytaj więcej: SREBRO I BRĄZ SIATKAREK PLAŻOWYCH ZRYWU W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ KADETEK...

SIATKARKI ZRYWU Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA I AWANSEM DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ JUNIOREK !!!

Bardzo dobrze spisały się siatkarki plażowe MKS ZRYW-VOLLEY Iława Wiktoria Stępień i Agata Kowalska zdobywając brązowe medale Mistrzostw Województwa w Siatkówce Plażowej Juniorek.
 
W zawodach rozgrywanych na Plaży Miejskiej w Iławie 2 czerwca 2018 roku nasze zawodniczki dzięki dobrej grze w turnieju i zajęciu trzeciego miejsca w stawce siedemnastu zespołów uzyskały również awans do Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Juniorek. 

Czytaj więcej: SIATKARKI ZRYWU Z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA I AWANSEM DO PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW...