XXV ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2018 TO JUŻ HISTORIA !!!

W niedzielę 23 grudnia 2018 roku hala sportowa „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie już po raz dwudziesty piąty była miejscem szczególnego spotkania sportowców i sympatyków Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława. 
 

Czytaj więcej: XXV ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2018 TO JUŻ HISTORIA !!!

XXV ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2018

23 grudnia każdego roku to data już tradycyjnego święta siatkarek, siatkarzy, trenerów, działaczy, sympatyków a szczególnie wychowanków Międzyszkolnego Klubu Sportowego ZRYW-VOLLEY IŁAWA.
 

Czytaj więcej: XXV ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2018

WYGRANA KADETEK ZRYWU NA ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ETAPU ROZGRYWEK LIGOWYCH !!!

Pewnym zwycięstwem siatkarki MKS Zryw-Volley Iława zakończyły pierwszy etap Ligi Wojewódzkiej Kadetek. W rozegranym w sobotę 17 listopada 2018 roku w Iławie meczu nasze siatkarki były zdecydowanym faworytem i pewnie pokonały kadetki LUKS Wilczek Wilkowo 3:0. 
 

Czytaj więcej: WYGRANA KADETEK ZRYWU NA ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ETAPU ROZGRYWEK LIGOWYCH !!!

KADETKI ZRYWU ZWYCIĘSKIE PO PIERWSZEJ RUNDZIE W DRUGIM ETAPIE LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

Bardzo skutecznie siatkarki MKS Zryw-Volley Iława zakończyły rozgrywki pierwszej rundy w drugim etapie Ligi Wojewódzkiej Kadetek. 
 

Czytaj więcej: KADETKI ZRYWU ZWYCIĘSKIE PO PIERWSZEJ RUNDZIE W DRUGIM ETAPIE LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

JUNIORKI ZRYWU BEZ SZANS Z FAWORYTKAMI ROZGRYWEK LIGOWYCH !!!

W niedzielę 11 listopada 2018 roku przed własną publicznością w Iławie juniorki Zrywu podejmowały w pierwszym meczu ligi Wojewódzkiej zdecydowane faworytki rozgrywek siatkarki UKS Chemik Olsztyn. Pierwotnie mecz miał sią odbyć w Olsztynie ale w związku z problemami Chemika z halą działacze Zrywu wyrazili zgodę na rozegranie meczu w Iławie. 
 
Przed meczem odbyła się uroczystość wniesienia flagi Polski i z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości odśpiewano Hymn Polski – „Mazurka Dąbrowskiego”. 

Czytaj więcej: JUNIORKI ZRYWU BEZ SZANS Z FAWORYTKAMI ROZGRYWEK LIGOWYCH !!!