JAK NAJLEPIEJ PRZYGOTOWAĆ SIATKARKI ZRYWU DO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

Mija miesiąc przygotowań siatkarek Kris-Bus Zryw-Volley Iława do nowego sezonu Siatkówki Plażowej. Sztab szkoleniowy i zawodniczki pilnie pracują nad przygotowaniem zawodniczek, zarówno w technice jak też poprawiając elementy motoryki. Siatkarki Zrywu pracują pilnie w hali sportowej „Mechanik”, głównie skupiając się nad technika indywidualną oraz już po raz drugi korzystają z możliwości pracy na piasku trenując w hali Centrum Rekreacyjno Sportowego „Ukiel” w Olsztynie. 
 

Czytaj więcej: JAK NAJLEPIEJ PRZYGOTOWAĆ SIATKARKI ZRYWU DO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

SIATKARKI ZRYWU ROZPOCZĘŁY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

Dla sztabu szkoleniowego i siatkarek Zrywu już na kilka dni po zakończeniu zmagań ligowych w halowej odmianie siatkówki, nastąpił czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu siatkówki plażowej. 
 

Czytaj więcej: SIATKARKI ZRYWU ROZPOCZĘŁY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!

NOWE WŁADZE ZRYWU. PO WYBORACH WALNEGO ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZEGO MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA !!!

W piątek 8 lutego 2019 roku w siedzibie klubu w Iławie w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, odbyło się Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława.
 

Czytaj więcej: NOWE WŁADZE ZRYWU. PO WYBORACH WALNEGO ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZEGO MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA...

ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU W TURNIEJU FINAŁOWYM 9-12 LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

Ostatnim akordem siatkarskich rozgrywek ligowych Zrywu był turniej rozegrany w sobotę 9 lutego 2019 roku w hali sportowej „Mechanik” w Iławie. Pewne trzy wygnane bez straty seta zapewniły kadetkom MKS Zryw-Volley Iława zwycięstwo w Turnieju Finałowym Ligi Wojewódzkiej i zajęcie dziewiątego miejsca w tegorocznych rozgrywkach. 
 

Czytaj więcej: ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU W TURNIEJU FINAŁOWYM 9-12 LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

PROSIMY O GŁOSOWANIE NA NASZYCH SPORTOWCÓW ZRYWU WYSYŁŁAJĄC SMS !!!

Zawodnicy MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA biorą udział w kolejnej edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca 2018 roku Gazety Iławskiej.
 
W tej zabawie nasz Klub reprezentują: siatkarz plażowy Maciej Rudol oraz siatkarki naszego klubu Zuzanna Iwankowska i Wiktoria Borszewska półfinalistki Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetek. 

Czytaj więcej: PROSIMY O GŁOSOWANIE NA NASZYCH SPORTOWCÓW ZRYWU WYSYŁŁAJĄC SMS !!!