JUNIORKI ZRYWU PIĄTE W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ PO MECZACH BARAŻOWYCH Z WARMISSEM !!!

Dwa mecze barażowe, rozgrywane w dniach 17-18 lutego 2018 roku zadecydowały o zajęciu miejsca piątego przez siatkarki MKS Zryw-Volley Iława w Lidze Wojewódzkiej Juniorek w sezonie 2017/2018. Nasze juniorki w sobotę i niedzielę rywalizowały z UKS Warmiss Volley Olsztyn o wygranie tej dwumeczowej rozgrywki.
 

Czytaj więcej: JUNIORKI ZRYWU PIĄTE W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ PO MECZACH BARAŻOWYCH Z WARMISSEM !!!

KADETKI ZRYWU ZWYCIĘŻAJĄ W TURNIEJU FINAŁOWYM O MIEJSCA 5-8 LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

W sobotę 10 i niedzielę 11 lutego 2018 roku w Hali Sportowej „Mechanik” w Iławie odbył się Turniej Finałowy o miejsca 5-8 Ligi Wojewódzkiej Kadetek. Bardzo dobrze w turnieju spisały się gospodynie, młode siatkarki MKS Zryw-Volley Iława wygrywając wszystkie trzy mecze zajęły pierwsze miejsce w turnieju i piąte miejsce w Lidze Wojewódzkiej Kadetek
 

Czytaj więcej: KADETKI ZRYWU ZWYCIĘŻAJĄ W TURNIEJU FINAŁOWYM O MIEJSCA 5-8 LIGI WOJEWÓDZKIEJ !!!

XXIV ŚWIATECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2017 – SPOTKANIE SIATKARSKICH POKOLEŃ!!!

Tradycyjnie w przeddzień Wigilii świąt Bożego Narodzenia, tym razem w sobotę 23 grudnia 2017 roku odbyło się siatkarskie, rodzinne spotkanie wychowanków, zawodniczek, zawodników, trenerów, rodziców i sympatyków MKS ZRYW-VOLLEY Iława. Organizatorzy Gali Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk wśród gości honorowych zaprosili osobistości szczególnie zasłużone dla siatkówki Zrywu: Patrycję Polak oraz Macieja Rudola. 
 

Czytaj więcej: XXIV ŚWIATECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2017 – SPOTKANIE SIATKARSKICH POKOLEŃ!!!

LIGOWE ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU W NOWYM ROKU !!!

Od zwycięstwa w rundzie rewanżowej Ligi Wojewódzkiej Kadetek rozpoczęły młode siatkarki MKS ZRYW-VOLLEY Iława. W rozegranym w niedzielę 07 stycznia 2018 roku w Olsztynie meczu kadetki Zrywu pokonały UKS ABSOLWENT SPORT CLUB Olsztyn 3:0 w setach 30:28, 25:23, 25:19. Bardzo cenne zwycięstwo dla naszych zawodniczek, tym bardziej że w meczu nie mogła wystąpić etatowa libero drużyny, chora Agata Kowalska.
 

Czytaj więcej: LIGOWE ZWYCIĘSTWO KADETEK ZRYWU W NOWYM ROKU !!!

SPARTANKI Z BRANIEWA ZA MOCNE DLA KADETEK ZRYWU !!!

W kolejnym meczu Ligi Wojewódzkiej Kadetek siatkarki MKS ZRYW-VOLLEY Iława w Braniewie 20 października 2017 roku zmierzyły się z faworytem tegorocznych rozgrywek SPS Sparta. Młode siatkarki Zrywu uległy grającym bardzo dobrze „Spartankom” z Braniewa 0:3 w setach 12:25, 12:25, 9:25. Nasze zawodniczki osłabione brakiem etatowej rozgrywającej Wiktorii Stępień, trafiły na bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużynę gospodyń. Bardzo dzielnie w roli kapitana i na pozycji rozgrywającej zadebiutowała Agata Rudol, która w tym meczu musiała sprawować jakże ważne dwie role.
 

Czytaj więcej: SPARTANKI Z BRANIEWA ZA MOCNE DLA KADETEK ZRYWU !!!