PRZEKAŻ 1% PODATKU NA MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA !!!

Wszystkich sympatyków, kibiców oraz rodziców naszych zawodniczek i zawodników prosimy o finansowe wsparcie działalności naszego Klubu, bedącego ZRYWEM wielu ludzi którzy pokochali SPORT a w szczególnosci SIATKÓWKĘ.
Teraz to Wy możecie również wesprzeć klub, w którym w zajęciach uczestniczy prawie setka dziewcząt i chłopców, bedacych pod fachową opieką pedagogiczną i trenerską. To właśnie tu rozwija się wspaniała pasja wielu już pokoleń SIATKAREK I SIATKARZY, którzy oprócz ciężkich treningów poznają co to jest PRZYJAŹŃ, ODWAGA, PUNKTUALNOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ, POMOC I WSPÓŁPRACA oraz wiele innych cech charakteru potrzebnych do lepszego ŻYCIA !!!

1% DLA ZRYWU na TAK !!!

PRZEKAŻ 1% na MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ZRYW-VOLLEY IŁAWA.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:0000270261 oraz cel szczegółowy: MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA 3157

 
 
 
 
.