Juniorki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w sobotę 21 listopada 2020 roku w Hali Sportowej MOSiR w Lidzbarku wygrały mecz rewanżowy, rozgrywany awansem z zespołem LKS Wel Lidzbark 3:1.
Tylko w drugim secie siatkarki z Iławy były zmuszone odpierać zdeterminowane i skuteczne zagrywki juniorek z Lidzbarka i po dramatycznej końcówce, zasłużenie gospodynie wygrały 27:25. Kolejne sety już grane pod dyktando juniorek Zrywu, które pewnie wygrały dwie partie i cały mecz. Duży wpływ na przebieg meczu miał fakt ze siatkarki z Iławy tym razem musiały zagrać bez podstawowej libero Pauli Zięba.
Trener Mieczysław Pietroczuk – gratulacje dla dziewcząt za wygrany mecz a szczególnie dla młodziutkiej libero naszego zespołu Majki Pomoryn, która zastępując naszą nominalną libero tak naprawdę zadebiutowała w naszym zespole na tej pozycji grając samodzielnie. Nasze dzisiejsze przeciwniczki z Lidzbarka grając ambitnie w drugi secie trafiały skutecznie zagrywką, co wprowadziło w nasze szeregi duże problemy, zarówno w grze w ataku jak i w obronie. Dodatkowo kontrolowana przez nas w mezocyklu praca nad przygotowaniem motorycznym, mogła mieć wpływ na braki szybkościowe zawodniczek. Cieszy mnie również że chyba jako jedyny zespół w lidze radzimy sobie z problemami związanymi z pandemią, zarówno w pracy treningowej jak i w rozgrywkach ligowych.

LKS WEL LIDZBARK vs MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława 1:3 /14:25, 27:25, 16:25, 13:25/

JUNIORKI MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Wiktoria BORSZEWSKA – kapitan zespołu, Zuzanna IWANKOWSKA, Agata RUDOL, Nikola SOŁOBODOWSKA, Dominika ZAPADKA, Maria TASARZ, Maja POMORYN – libero oraz, Natalia LEWKO, Ewelina JARNICKA, Paulina CICHOWSKA, Oliwia BĄCZEK i Karolina PAPIŃCZAK – libero 2.
TRENERZY: Mieczysław i Małgorzata Pietroczuk.

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:
Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

WSTĘPNY HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z PIŁKI SIATKOWEJ MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(Szkoła Podstawowa klasy III-VI),
KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
(Szkoła Podstawowa klasy VII-VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I)
wtorek, środa, piątek – godzina 16:00 – 17:30
Miejska Hala Sportowo – Widowiskowa w Iławie ul. Niepodległości 11 B

ZESPÓŁ LIGOWY MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA (młodziczki, kadetki, juniorki)
(Szkoła Podstawowa klasy VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I-III)
wtorek, środa, godzina 15:30 – 17:30 piątek – godzina 16:00 – 18:00

Trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk – kontakt tel. 693 730 038

Serdecznie zapraszamy na zajęcia i prosimy o przekazywanie informacji o terminie i godzinach treningów wśród wszystkich uczestników zajęć MKS Zryw-Volley Iława w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Iławie ul. Niepodległości 11 B

Dodatkowo informujemy że w związku z obecna sytuacją epidemiologiczną będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa zalecane przez Ministerstwo Sportu:

– ćwiczący zabierają na zajęcia swoją wodę do picia w przerwach w treningu.